Flaki wołowe z firmy PAŁUKI powstają niezmiennie od 22 lat z prawdziwych wołowych przedżołądków, z dodatkiem warzyw i przypraw, wśród których królują majeranek, gałka muszkatołowa i pieprz. Tajemnica ich smaku tkwi właśnie w tych składnikach, w odpowiednim ich zestawieniu, a także w sposobie przygotowania flaków, który wymaga dużego wkładu pracy ręcznej.
Sukces flaków pałuckich wołowych kostka zadecydował o sukcesie firmy. Był impulsem do jej rozwoju, który oznacza nieustanne doskonalenie procesów technologicznych, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, nowoczesnych technologii oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji przez pracowników firmy. Te wysiłki przekładają się zarówno na jakość produktów, jaki i sposób realizowania zamówień klientów.
Produkty z firmy PAŁUKI kupić dziś można w sklepach mięsnych ,supermarketach i osiedlowych na terenie całego kraju.
Obok flaków wołowych kostka, dostępne są flaki w pomidorach, w rosole, wieprzowe i cielęce. Firma jest też producentem fasolki po bretońsku oraz zup bez konserwantów i barwników do szybkiego przygotowania: gulaszowej, grochówki pałuckiej z mięsem i żurka pałuckiego.
PAŁUKI posiadają uprawnienia do sprzedaży swych wyrobów na rynkach państw członkowskich Unii Europejskiej.

Z.P.Chr. Pałuki E.M. Głuszczyńscy sp.j
SMS o treści: PRZ.3 pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
**Klikaj:
Flaki pałuckie wołowe kostka**
