KH Energa Toruń - Podhale Nowy Targ. Górale pokonani w dogrywce! [zdjęcia]

Który to już raz w tym sezonie? Sekundy dzieliły torunian od zwycięstwa z wyżej notowanym rywalem. KH Energa prowadził 2:0 po 1. tercji, ale Podhale Nowy Targ do dogrywki doprowadziło 72 sekundy przed końcem meczu. Tym razem zakończenie okazało się szczęśliwe dla torunian. W 3. minucie dogrywki dwa punkty gospodarzom zapewnił Dienis Sierguszkin. To pierwsze zwycięstwo KH Energa z Podhalem w tym sezonie. W piątek kolejny ważny mecz na Tor-Torze z JKH GKS Jastrzębiem. ZDJĘCIA KIBICÓW I RYWALIZACJI NA LODZIE. ZAPRASZAMY >>>KH Energa Toruń - Podhale Nowy Targ 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, d.1:0) Bramki: 1:0 Zieliński - Kalinowski, Fraszko (11), 2:0 Wołżankin - Fraszko (15), 2:1 Franek - Valentino, Suominen (29), 2:2 Franek - Suominen, Dziubiński (59), 3:2 Sierguszkin (63). KH ENERGA: Spesny - Kozłow, A. Jaworski, Wołżankin, Fraszko, Kalinowski - Jeriomienko, Zieliński, Sadrietdinow, Fieofanow, Sierguszkin - Grebieniuk, Smirnow, Minge, Szkodenko, J. Jaworski - Gazda, Skólmowski, Mazurkiewicz, Olszewski, Naparło. Grzegorz Olkowski
Który to już raz w tym sezonie? Sekundy dzieliły torunian od zwycięstwa za trzy punkty z wyżej notowanym rywalem. KH Energa prowadził 2:0 po 1. tercji, ale Podhale Nowy Targ do dogrywki doprowadziło 72 sekundy przed końcem meczu.