Średnio 400-500 zł na święta otrzymają pracownicy w regionie. Będą też tacy, którym gwiazdor sprezentuje znacznie więcej. Niektórzy nie dostaną nic. Zobacz ile dostaną pracownicy sieci Biedronka, Kaufland i Lidl.

Gwiazdor przyjdzie do pracowników Kauflanda. Dostaną paczki z produktami spożywczymi oraz bony na zakupy w sklepach tej sieci o wartości do 550 zł.Bogaty pakiet świadczeń socjalnych przed gwiazdką otrzymają pracownicy Biedronki.

- Paczki dla dzieci przygotowaliśmy w trzech wariantach. Do najmłodszych od 0 do 2 lat trafią m.in.

grające zabawki interaktywne, do dzieci w wieku 3-9 lat gry edukacyjne i zestaw do modelowania, a do młodzieży w wieku 10-18 lat bezprzewodowe słuchawki i głośnik. Z kolei paczki dla dorosłych zawierają praktyczne akcesoria kuchenne. Paczki uzupełniliśmy słodyczami - wymienia Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej w Jeronimo Martins Polska S.A.

Dodaje też, że pracownicy dostaną karty przedpłacone do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepach Biedronka i drogeriach Hebe. Kwota ich zasilenia zależy od dochodów. Biedronka zaprasza też pracowników na przyjęcia świąteczne.

- Bardzo doceniamy wkład oraz zaangażowanie naszych kolegów i koleżanek dlatego każdego roku przygotowujemy dla nich świąteczne upominki - mówi Aleksandra Robaszkiewicz Communications Manager Lidl Polska.

W tym roku Lidl rozda 16 400 paczek pełnych świątecznych słodkości dzieciom pracowników. Z kolei swoim pracownikom przekaże bony o wartości pokrywającej pewną część bożonarodzeniowych wydatków. Łącznie na wszystkie upominki i bony firma przeznaczy w tym roku blisko 10 mln zł.


LICZ SIĘ ZE ŚWIĘTAMI - ŚWIĘTA NA WYJEŹDZIE.

Przeczytaj koniecznie:
Nowy Kodeks Pracy 2019. Niewykorzystany urlop przepadnie [ZASADY, NOWE PRZEPISY]
Nowy Kodeks Pracy 2019. Niewykorzystany urlop przepadnie [ZASADY, NOWE PRZEPISY]
Nowy Abonament RTV - rok 2019. Czy każdy musi go płacić? [KARY, ZWOLNIENIA]
Płaca Minimalna 2019. Co się wkrótce zmieni? [nowe stawki brutto i netto]
Emerytury 2019 - waloryzacja. Mamy tabelę i wyliczenia waloryzacji