Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 [wideo]

FIAŁ
Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz przed własną publicznością walczą z Indykpolem AZS-em Olsztyn. Filip Kowalkowski
W siatkarskiej PlusLidze rozpoczęła się runda rewanżowa. Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz przed własną publicznością pokonali Indykpol AZS Olsztyn 3:1.

To trzecie z rzędu i szóste w tym sezonie zwycięstwo zespołu Piotra Makowskiego w PlusLidze.

Zapis relacji: Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn na żywo

Bydgoszczanie znakomicie zagrali w pierwszym i czwartym secie, w których od początku kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Olsztynianie walkę z bydgoszczanami podjęli tylko w drugiej partii, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść oraz w trzeciej odsłonie.

Łuczniczka zrewanżowała się olsztynianom za porażkę 1:3 z pierwszego meczu obu ekip. Bydgoscy siatkarze zajmują w tabeli dziewiąte miejsce. Za tydzień, bydgoszczan czeka wyjazdowe spotkanie w Radomiu (sobota, 17.00), z Cerrad Czarnymi, którzy w sobotę ulegli w trzech setach liderowi tabeli, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ - INDYKPOL AZS OLSZTYN 3:1 (25:16, 20:25, 25:21, 25:17)

ŁUCZNICZKA (trener Piotr Makowski): Radke 3, Klinkenberg 17, Jurkiewicz 7, Jarosz 15, Ruciak 10, Kosok 8, Żurek (libero) oraz Krzysiek, Wolański, Murek. Punkty. Atak: 45, blok: 10, zagrywka: 5, po błędach rywala: 35.

INDYKPOL AZS (trener Andrea Gardini): Woicki 2, Bednorz 14, Koelewijn 8, Adamajtis 17, Stoilović 7, Zajder 9, Potera (libero) oraz Waliński 1, Bieńkowski, Zniszczoł. Punkty. Atak: 48, blok: 7, zagrywka: 3, po błędach rywala: 22.

Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 [zdjęcia]