https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bezpieczny Pierwszak" rozstrzygnięty

Bezpieczny Pierwszak
Bezpieczny Pierwszak Andrzej Galczak
Dzieci są bogatsze o wiedzę i nagrody. Dorośli mają świadomość, że będą bezpieczniejsze na drodze.

Dzisiaj (16 listopada 2017) w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Włocławku podsumowana została XIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego - "Bezpieczny Pierwszak". Celem konkursu było propagowanie wśród najmłodszych uczestników bezpiecznych zachowań na drodze.

W konkursie wzięło udział 18 szkół podstawowych w tym SP:3; 5; 7; 10; 12; 18; 19; 20; 22 i 23 z Włocławka oraz szkoły podstawowe z Boniewa, Kalisk, Kanibrodzia, Kościelnej Wsi,, Krojczyna, Radomic, Wielgiego oraz Zgłowiączki.
Spośród dostarczonych prac do finału komisja wybrała 37 prac. Oceniane były w 3 kategoriach: rysunki, makiety i albumy.
Laureatami tegorocznego konkursu "Bezpieczny Pierwszak" zostali:

Znaczenie najpopularniejszych imion. Zobacz koniecznie!

W kategorii rysunek I miejsce zajęła Maja Ptaszyńska z Krojczyna, II miejsce Eliza Wojciechowska z SP 19, III miejsce Kacper Matusiak z Kanibrodu. W kategorii makiet najlepszymi zostali Zuzanna Wałęsa z SP 10 i Michalina Ligowska z Krojczyna. Natomiast najwyżej oceniony album wykonała Lena Kuropatwa z SP 23.

Przyznano też 31 wyróżnień.

Nagrody ufundowali: WORD, Volkswagen Wątarski, Toyota Jaworski Auto, Multikino Włocławek, Renault Pasikowski Auto, KM Policji z Włocławka, Straż Miejska z Włocławka i Szkoła Podstawowa nr 23.

Mam Pytanie - Sławomir Sadowski o uzbrojeniu i potrzebach polskiej armii.

Wybrane dla Ciebie

Zwrot podatku dla emerytów. Tyle trafi na ich konto za Trzynastkę i Czternastkę

Zwrot podatku dla emerytów. Tyle trafi na ich konto za Trzynastkę i Czternastkę

Nawrocki jednak wygrał II turę wyborów prezydenckich. Komentuje Alicja Polewska

Nawrocki jednak wygrał II turę wyborów prezydenckich. Komentuje Alicja Polewska

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska