Modrzyńska i Poliwczak (Start Grudziądz) z brązem mistrzostw Polski

Maryla Rzeszut
Medale dla zawodniczek MKS Start Grudziądz: Oliwia Modrzyńska  z lewej) zdobyła brąz mistrzostw Polski kadetek w kategorii wagowej 52 kg a Klaudia Poliwczak w wadze 63 kg.
Medale dla zawodniczek MKS Start Grudziądz: Oliwia Modrzyńska z lewej) zdobyła brąz mistrzostw Polski kadetek w kategorii wagowej 52 kg a Klaudia Poliwczak w wadze 63 kg. Nadesłane/ MKS Start Grudziądz
Oliwia Modrzyńska i Klaudia Poliwczak, pięściarki MKS Start Grudziądz, wywalczyły brązowe medale mistrzostw Polski kadetek w Ząbkowicach Śląskich. - To sukces ich i klubu - podkreśla prezes Startu, Kazimierz Kiczyński.

5 dni trwała Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.
W ringu w Ząbkowicach Śląskich rywalizowały 94 zawodniczki z 48 klubów. W ramach OOM rozegrano zarazem mistrzostwa Polski kadetek.

MKS Start Grudziądz reprezentowały w mistrzostwach Polski trzy zawodniczki.
Dwie z nich wywalczyły brązowe medale: Oliwia Modrzyńska kategorii wagowej 52 kg i Klaudia Poliwczak w kategorii 63 kg.
Nie dopisało szczęście trzeciej zawodniczce Startu Grudziądz, Wiktorii Pruszkowskiej, która też walczyła bardzo ambitnie. Startowała w wadze 60 kg. Zajęła zajęła miejsce 5-8.

Gwiazdy tenisa stołowego w hali Olimpii Grudziądz (zdjęcia)

Kazimierz Kiczyński, prezes MKS Start Grudziądz chwali pięściarki: - Jest to duży sukces klubu oraz młodych zawodniczek przed którymi dopiero początek przygody z boksem.

Do końca lipca w sekcji bokserskiej Startu Grudziądz jest przerwa wakacyjna a od 1 sierpnia wznowione będą treningi, na które szkoleniowcy zapraszają dziewczęta i chłopców roczników 2001-2003.
Można przyjść do klubu przy ul. Konarskiego 36 od poniedziałku do piątku, od godziny 16.30.