Olimpia Grudziądz pokonała GKS Tychy. Zbigniew Boniek na trybunach [wideo]

W meczu pierwszej ligi Olimpia Grudziądz pokonała GKS Tychy. Biało-zieloni przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść w ostatnich 10 minutach.

Olimpia objęła prowadzenie w 17. minucie. Wtedy to Popović ładnie wyłożył piłkę w pole karne Cieślińskiemu. Napastnik Olimpii nieczysto trafił futbolówkę, ale trafiła ona jeszcze do Kaczmarka, który trafił z kilku metrów do pustej bramki. W 61. minucie było już jednak 1:1, gdy w zamieszaniu podbramkowym, chłodną głowę zachował Stawik i wpakował piłkę do bramki.

Zapis relacji na żywo: Olimpia - GKS na żywo.

20 minut biało-zieloni ponownie objęli prowadzenie po golu Elsnera. Chwilę później GKS grał w dziesiątkę, bo za niesportowe zachowanie z boiska wyrzucony został Radzewicz. Już w doliczonym czasie gry, Banasiak świetnie przyjął piłkę na wysokości środka boiska tuż przy linii, obrócił się i "wypuścił" Skóreckiego, który znalazł się sam na sam z bramkarzem, podbiegł jeszcze kilka metrów i płaskim strzałem pokonał Przyrowskiego

Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 3:1 (1:0)

OLIMPIA: Bartosz Fabiniak - Bartosz Jaroch, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Adam Banasiak - Dariusz Kłus, Denis Popović (90+3. Urbański), Marcin Smoliński, Marcin Kaczmarek, Maciej Rogalski (61. Patryk Skórecki) - Adam Cieśliński.
GKS: Sebastian Przyrowski - Mateusz Grzybek, Łukasz Grzeszczyk, Marcin Radzewicz, Michał Stasiak, Damian Szczęsny, Muhamed Omić, Maciej Kowalczyk, Rafał Kosiec (42. Jakub Bąk), Mateusz Mączyński (81. Marcin Wodecki), Artur Gieraga.