Piłka nożna - sparing: Olimpia Grudziądz pokonała Jezioraka

(DARK), (MAZ), (PS), (STYK)
W meczu sparingowym Olimpia Grudziądz pokonała na własnym boisku Jezioraka Iławę 2:0.

Olimpia Grudziądz - Jeziorak Iława

Olimpia Grudziądz - Jeziora Iława 2:0 (0:0)
Vramki:Koczur 53, Ekwueme 61.
OLIMPIA (I połowa): Zarzycki - Gajda, Kowalski, Ptaszyński, Ratajczak - Pawlak, Pach - Rogóż, Maciejak, Domżalski - Sulej.
OLIMPIA (II połowa): Osiecki - Wacławczyk, Kowalski Królak, Adamczyk - Pawlak, Pach - Koczur, Białek,(Sulej), Domżalski - Ekwueme.

Grudziądzanie znowu wygrywają w sparingach. Po remisie z ŁKS i porażce z Widzewem Łódź piłkarze Olimpii pokonali Jezioraka Iława. - Cieszy, że znowu wróciliśmy do zwycięstw - mówił zadowolony trener Marcin Kaczmarek. - Chociaż one nie są ważne w okresie przygotowawczym, ale tworzą atmosferę. Ciągle jesteśmy na etapie budowania formy i szukania optymalnego składu - dodał.