Rekord Jokerek Mekro Świecie: 6. wygrany mecz ligowy z rzędu!

Redakcja
Siatkarki Jokera Mekro Energoremont Świecie wygrały 6. mecz z rzędu, z MKS Kalisz Joker Mekro Świecie
Joker Mekro Energoremont Świecie znów zwycięski! Tym razem w I lidze, na swoim terenie świecianki pokonały MKS Kalisz, w trzech setach.

JOKER MEKRO ENERGOREMONT ŚWIECIE - MKS KALISZ 3:0
(25:16, 25:21, 25:16)
JOKER:Wenerska, Borawska, Dybek, Kubacka, Majkowska, Szczygioł, Gajowczyk (1. libero) oraz Siwek, Wyrwa, Gajewska, Grocholewska, A. Trybuła, Doroszewska (2. libero).

Na zapleczu Orlen Ligi Jokerki grają jak w transie. Na swoim terenie pewnie pokonały do zera beniaminka I ligi, MKS Kalisz. Rywalki tylko w 2. secie próbowały zagrozić Jokerkom, doprowadziły do stanu 16:16, ale gospodynie przypilnowały końcówki 2. seta i wygrały go z 4-punktowaą przewagą. Trzeci set, jak pierwszy, Joker Mekro wygrał bezdyskusyjnie.

Która siatkarka Jokera została MVP meczu? Tym razem libero, Żaneta Gajowczyk.

W Pucharze Polski Joker uległ Kaliszowi

Także z MKS Kalisz walczyły świecianki w rozgrywkach Pucharu Polski. Ten mecz przegrały, gdyż wystąpiły w nim zawodniczki rzadko pojawiające się w składzie. MKS Kalisz wystąpił natomiast w najsilniejszym składzie. Jokerki po tie breaku poległy. W 3. rundzie Pucharu Polski zagra drużyna z Wielkopolski.