Siatkarki Budowlanych Toruń wracają do gry. Łodzianki bez szans! [zdjęcia, wideo]

W akcji rozgrywających Budowlanych Marlena Pleśnierowicz.
W akcji rozgrywających Budowlanych Marlena Pleśnierowicz. Sławomir Kowalski
Świetny mecz toruńskich siatkarek. Dzień po porażce w półfinale z ŁKS Łódź rozbiły rywalki bez straty seta.
Budowlani Volley Toruń - ŁKS Commercecon Łódź

Półfinał I ligi siatkarek. Kiepski początek zawodniczek Budo...

Budowlani Toruń - ŁKS Łódź 3:0 (25:22, 25:15, 25:17)

To był zupełnie inny mecz niż w sobotę. Wtedy obie drużyny grały na bardzo wysokim poziomie i o sukcesie przyjezdnych decydowały drobiazgi, pojedyncze wygrane akcje. W niedzielę na parkiecie istniał tylko jeden zespół. Emocje były tylko w pierwszym secie. Wtedy ŁKS prowadził kilkoma punktami, ale od stanu 16:18 gospodynie wygrały sześć kolejnych piłek.

Zobacz zdjęcia i wideo: tutaj.
Dwa kolejne sety to absolutna dominacja Budowlanych, które imponowały skutecznym blokiem, a także bardzo dobrą zagrywką. Nie istniały największe gwiazdy ŁKS Wołoszyn (23 punkty w pierwszym meczu i Jaszewska.

Dwa kolejne mecze w następny weekend w Łodzi.