Sprawny Miś w Toruniu: znamy już czterech półfinalistów [zdjęcia]

Złe czasy dla sportu i wychowania fizycznego w najmłodszych klasach. Nie dość, że do tegorocznej rywalizacji zgłosiła się najmniejsza ilość szkół, to jeszcze SP 34 zrejterowała i nie stawiła się w piątek na turnieju.W tej sytuacji SP 8 - 82 pkt i SP 15 - 65 pkt bez walki wywalczyły dwa miejsca w półfinałach. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowały konkurencja klas I, III i IV, w których "ósemka" wywalczyła komplet punktów.To był już drugi ćwierćfinał tegorocznej edycji, więc połowa szkół już stanęła na starcie. Przypomnijmy, że dwa dni temu także triumfowali faworyci, finaliści z poprzedniego roku: 1. SP 32 - 77 pkt, 2. SP 6 - 67 pkt, 3. SP 5 - 36 pkt. Kolejne dwa ćwierćfinały 18 i 19 lutego. Grzegorz Olkowski
Tylko dwie szkoły stawiły się na drugi półfinał Sprawnego Misia w Toruniu. Awans do półfinału wywalczyły Szkoła Podstawowa nr 8 i Szkoła Podstawowa nr 15.