Stal Grudziądz poległa w swojej hali z Treflem 1:3

Redakcja
Drużyna Stali Grudziądz poległa dziś w swojej hali z Treflem Lębork 1:3
Drużyna Stali Grudziądz poległa dziś w swojej hali z Treflem Lębork 1:3 Maryla Rzeszut
Mecz miał odbyć się w Lęborku, ale drużyna Trefla nie miała 11 listopada sali do dyspozycji i grudziądzanie zgodzili się, aby spotkanie rozegrać w Mniszek Arenie w Grudziądzu. Stal poległa 1:3, bo goście grali lepiej.

KS STAL GRUDZIĄDZ - TREFL LĘBORK 1:3

Były spore nadzieje na podtrzymanie zwycięskiej passy lidera - Stali Grudziądz, jednak drużyna gości przyjechała mocno zmobilizowana.
Po trzech setach (było 2:1 dla Trefla) grudziądzcy siatkarze walczyli jeszcze o doprowadzenie do tie breaka, ale goście tym razem mieli dobrą passę i zdobywali kolejne punkty.

Stal Grudziądz rozbiła Kołobrzeg i jest na czele tabeli. W sobotę, 11 listopada gra u siebie!

Gdy w 4. secie było 14:18 trener Piotr Gabrych wziął czas, podpowiedział drużynie jak ma grać. Stal odrobiła trochę straty do 16:19, ale goście z powrotem powiększyli przewagę, do 16:21, a to już groziło porażką w meczu. Kiedy Stal odrobiła kolejne 2 punkty i było 18:21, czas wzięli goście.
Po udanej akcji Stal Grudziądz wyprowadziła wynik na 19:21, ale wkrótce grudziądzanie zepsuli zagrywkę i było 19:22.
Po akcji przy siatce punkt zdobył Trefl, goście przejęli inicjatywę. Wkrótce serwis lęborski wylądował w polu, choć wydawało się, że będzie aut. Piłki tej nie odebrali siatkarze Stali.
Trefl Lębork zdobył jeszcze punkt i wygrał wyjazdowy mecz. Czwarty set zakończył się przy stanie 19:25.

Kolejny mecz Stali Grudziądz - też w Mniszek Arenie, z Wilkami Wilczyn.

Sportowe Podsumowanie Weekendu - odcinek 31.