https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Stal Grudziądz rozbiła Kołobrzeg i jest na czele tabeli. W sobotę, 11 listopada gra u siebie!

Drużyna Stali Grudziądz, prowadzona przez grającego trenera Piotra Gabrycha, wygrała już 5 spotkań ligowych pod rząd
Drużyna Stali Grudziądz, prowadzona przez grającego trenera Piotra Gabrycha, wygrała już 5 spotkań ligowych pod rząd Maryla Rzeszut
Bez straty seta, do zera wygrała drużyna Stali Grudziądz mecz wyjazdowy w Kołobrzegu. Stal nadal jest liderem! Tuż za nią jest Stoczniowiec Gdańsk. UWAGA! Trefl Lębork nie ma sali na 11 listopada i poprosił Grudziądz o rozegranie meczu w Mniszek Arenie. Stal się zgadza i w sobotę, 11 listopada nie pojedzie do Lęborka, ale podejmie u siebie drużynę Trefla! Kibice, przyjdźcie dopingować!

UKS OPP KOŁOBRZEG - KS STAL GRUDZIĄDZ 0:3 (17:25, 19:25, 23:25)

Podopieczni Piotra Gabrycha konsekwentnie grali w Kołobrzegu. Choć z seta na set miejscowi stawiali coraz większy opór, Stal Grudziądz wygrała 3:0. Grudziądzanie realizują plan, wygrywając mecz za meczem! Wygrali już 5 spotkań ligowych pod rząd.

Stal Grudziądz pokonała Stoczniowca Gdańsk 3:0 i jest liderem!

Najbliższe spotkanie Stal rozegra 11 listopada z Treflem nie w Lęborku, a w Grudziadzu. (Trefl zajmuje 3. miejsce w tabeli).
Cały czas liderem jest Stal Grudziądz z 14 punktami na koncie, przed Stoczniowcem Gdańsk.
Najbliższy mecz w Grudziądzu, w Mniszek Arenie - 11 listopada z Treflem Lębork (godz. 18) a 18 listopada - też w Grudziądzu - z drużyną LUKS Wilki Wilczyn.

Stal Grudziądz - lider grupy 1. w drugiej lidze w tym sezonie spróbuje powalczyć o awans do I ligi.

Sportowe Podsumowanie Weekendu - odcinek 31.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska