Victoria Koronowo pokonała Lubuszanina

(TOM)
cieszy się ze strzelenia bramki.
cieszy się ze strzelenia bramki. fot. Paweł Skraba
Drużyna Victorii ostatnim zwycięstwem uczyniła milowy krok na drodze do utrzymania. Komplikuje się sytuacja Chemika i soleckiej Unii, które z wyjazdów wróciły bez punktów.

VICTORIA - LUBUSZANIN 3:1 (2:1)

Bramki: Kujawka (16), Kardasz 2 (26, 52).
VICTORIA: Skory - Lipiński, Grugiel, Szczukowski, Walda - Piskorski (72. Okanga), Góralski, Talarek (35. Janiszewski), Solecki - Kardasz (85. Springer) - Kujawka (80. Andrzejewski ż).

Spotkanie dla gospodarzy rozpoczęło się źle. Po pierwszym ataku przyjezdnego zespołu, Wawszczak zdecydował sie na strzał i goście objęli prowadzenie. Nie cieszyli się jednak nim długo; w 16. min. do dośrodkowania wyskoczył najwyżej Jakubi celną "główką" doprowadził do remisu.

Podopieczni Zbigniewa Stefaniaka od tego momentu uzyskali wyraźną przewagę. I po 10 minutach to oni mogli cieszyć się z prowadzenia. Adam Kardasz ograł kilku obrońców z Trzcianki i w sytuacji "sam na sam" nie dał bramkarzowi Lubuszanina żadnych szans.

Gospodarze nie oddali inicjatywy także po przerwie. Kilka minut po wznowieniu gry ponownie z dobrej strony pokazał się Kardasz. Tym razem piłkarz, występujący na pozycji napastnika, zaskoczył bramkarza celnym strzałem z ostrego kąta. Victoria nie zadowalała się dwubramkową przewagą; bliscy podwyższenia byli ponownie Kujawka i(obaj mają już po 8 goli).

- Potrzeba było nam tego zwycięstwa, jak tlenu i wody - mówił na gorąco opiekun Victorii. - Myślę, że potrzeba nam jeszcze 3-4 punktów i cel, jakim jest utrzymanie zostanie osiągnięty.

W sobotę Victorię czeka wyjazd do Janikowa.