https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W Ciechocinku dofinansują zakup nowych pieców

Krzysztof Górski
archiwum
Do 16 marca 2020 roku można składać wnioski o dotacje na wymianę pieców centralnego ogrzewania. Na kupno lub instalację nowoczesnych pieców gazowych, olejowych czy elektrycznych można otrzymać do 4 tys. zł.

Dotacja obejmuje wymianę pieców opalanych węglem lub koksem na kotły gazowe, olejowe, elektryczne lub kotły na paliwa stałe spełniające określone normy, a także przyłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Dofinansowanie przeznaczone jest dla osób fizycznych, będących właścicielami, współwłaścicielami nieruchomości lub użytkownikami wieczystymi nieruchomości stanowiących budynek mieszkalny jednorodzinny lub lokal mieszkalny, wykorzystywany w całości na własne potrzeby mieszkaniowe.

Kwota dofinansowania to maksymalnie 4 tys. zł. Można ją przeznaczyć m.in. na zakup, montaż i uruchomienie instalacji źródła ciepła. Wnioski o udzielenie dotacji należy składać w sekretariacie w Urzędzie Miejskim w Ciechocinku do 16 marca 2020 roku. Wzór wniosku dostępny jest w tut. Urzędzie, pok. nr 16 oraz na stronie internetowej www.bip.ciechocinek.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Debata prezydencka Nawrocki - Trzaskowski

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Jajko na miękko. Przy tych chorobach lepiej unikać jajka w tej formie

Jajko na miękko. Przy tych chorobach lepiej unikać jajka w tej formie

Wyjmij z lodówki i podlej hortensje. Ogród utonie w kwiatach. Oto trik na kwitnienie!

Wyjmij z lodówki i podlej hortensje. Ogród utonie w kwiatach. Oto trik na kwitnienie!

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska