Brawo Chojniczanka! W końcu jest wygrana [zdjęcia]

DS
Po pięciu spotkaniach bez zwycięstwa Chojniczanka w końcu wygrała. Na wyjeździe podopieczni Macieja Bartoszka pokonali GKS Tychy 1:0 po golu Jacka Podgórskiego. Chojniczanie dobrze zaczęli mecz i mieli trzy okazje do zdobycia bramki. Potem gra się wyrównała, a po przerwie przeważali rywale. Zółto-biało-czerwoni dobrze się bronili, a w końcówce zadali decydujący cios. Krzysztof Danielewicz zagrał na wolne pole. Z piłką minął się Mateusz Grzybek. Z jego pomyłki skorzystał Podgórski, który popędził na bramkę Konrada Jałochy i mocnym strzałem przy słupku pokonał bramkarza tyszan. To druga wyjazdowa wygrana chojniczan w sezonie. Wcześniej pod koniec września pokonali Garbarnię Kraków. Arkadiusz Gola
W meczu 17. kolejki I ligi Chojniczanka pokonała na wyjeździe GKS Tychy 1:0. Strzelcem jedynego gola był Jacek Podgórski w 85. minucie. To było pierwsze zwycięstwo chojniczan od pięciu spotkań.