KH Energa Toruń ma trudnego rywala w play off [zdjęcia]

Podhale Nowy Targ jedynym zespołem, którego torunianie nie pokonali w tym sezonie. Los chce, aby właśnie z nim zmierzyli się w ćwierćfinale.KH Energa Toruń - Podhale Nowy Targ 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) Bramki: 0:1 Michalski - Zapała, Sammalmaa (7), 0:2 Zapała - Sammalmaa (23), 0:3 Neupauer - Michalski (52)KH ENERGA: Spesny - Parizek, Walter; Kalinowski, Manciuk, Dołęga - Kamienkow, Trachanow; Garszin, Karczocha, Oriechin - Zieliński, A. Jaworski; M. Wiśniewski, J. Jaworski, Minge - Skólmowski, Lidtke, Naparło, Demjaniuk, Olszewski. KH Energa kończy rundę zasadniczą dwiema porażkami i na 6. miejscu. To świetny wynik beniaminka, ale rysą na krysztale jest bilans z Podhalem: cztery porażki i mały punkcik za dogrywkę w Toruniu. W niedzielę znowu nie udało się pokonać Przemysława Odrobnego, nawet w przewadze 5 na 3 (1,5 minuty w 1. tercji) torunianie nie zdołali strzelić gola. Goście w całym meczu 16 karnych minut, przy 4 KH Energa.Czołowa szóstka teraz będzie czekać na wyniki pre-play off, w którym o dwa ostatnie miejsca w ósemce zagrają drużyny z miejsc 7-10. Wiemy jednak na pewno, że w ćwierćfinale KH Energa zagra z Podhalem. Play off rusza 15 lutego po przerwie dla reprezentacji. We wszystkich rundach gramy do czterech wygranych. Jacek Smarz
Podhale Nowy Targ jedynym zespołem, którego torunianie nie pokonali w tym sezonie. Los chce, aby właśnie z nim zmierzyli się w ćwierćfinale.