KH Energa Toruń - Podhale Nowy Targ. Wielkie zwycięstwo! Energa wreszcie ograła górali [zdjęcia, kibice]

Po pięciu porażkach z rzędu KH Energa pokonuje wreszcie Podhale Nowy Targ! Decydował gol w ostatniej minucie, na 23 sekundy przed końcem strzelił go Piotr Naparło. W ćwierćfinale mamy teraz remis 1:1. Kolejny mecz w piątek w Nowym Targu.KH Energa Toruń - Podhale Nowy Targ 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)Bramki: 1:0 Orichin - Garszin, Karczocha (20), 1:1 Hovinen - Sammalmaa (26), 2:1 Naparło - Karczocha (60) Grzegorz Olkowski
Po pięciu porażkach z rzędu KH Energa pokonuje wreszcie Podhale Nowy Targ. Decydował gol w ostatniej minucie. W ćwierćfinale mamy teraz remis 1:1.