Kolejne sukcesy aleksandrowskich zawodników sztuk walki

Redakcja
Marcin Świątkowski z uczennicami Antoniną Olbrycht i Martą Urbańską, które VII Pucharu Polski wywalczyły złoto. nadesłane
Zawodnicy aleksandrowskiego Fight Club na czele z trenerem - Marcinem Świątkowskim mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami.

Antonina Olbrycht i Marta Urbańska, uczennice Kolegium Kujawskiego podczas VIII Pucharu Polski BJJ NO – GI 2017 wywalczyły w swoich kategoriach złote medale.

Ich trener, a zarazem nauczyciel wychowania fizycznego w aleksandrowskim Kolegium wywalczył podczas III Mistrzostw Europy CBJJP brązowy medal. Mistrzostwa odbyły się 14 października. Tydzień później nie miał sobie równych podczas Mistrzostw Europy Cavalcant. Pan Marcin wywalczył wówczas złoto.

Treningi sztuk walki odbywają się w każdy wtorek i czwartek w hali Kolegium Kujawskiego. Zaczynają najmłodsi od godz. 17.

INFO Z POLSKI 26.10.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju