Osobowość Roku. Waldemar Smoliński z Inowrocławia ma...

  Osobowość Roku. Waldemar Smoliński z Inowrocławia ma najwięcej głosów w kategorii "biznes"

  (X)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Waldemar Smoliński

  Waldemar Smoliński ©Elgra Engineering

  Trwa nasz plebiscyt "Osobowości Roku 2016". W powiecie inowrocławskim, w kategorii "Biznes", prowadzi Waldemar Smoliński, prezes firm Elgra Engineering i Souvre International w Inowrocławiu.
  Waldemar Smoliński

  Waldemar Smoliński ©Elgra Engineering

  -Proszę przybliżyć profil działalności kierowanych przez Pana firm.

  - ELGRA Engineering to firma usługowa, proponująca innowacyjne rozwiązania inżynierskie, oparte na najnowszych technologiach. Zajmuje się doradztwem, projektowaniem i uruchamianiem instalacji procesowych i linii produkcyjnych. Souvre Internationale to firma w obszarze marketingu społecznościowego. Oferuje szeroki produkty codziennego użytku połączonych z kosmetykami klasy premium. Naszym flagowym produktem jest Kolagen Naturalny.

  - Do listy nagród dla Was doszły kolejne. Za co?

  - W 2016 roku ELGRA Engineering otrzymała statuetkę Lidera Przedsiębiorczości Roku 2015 w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i dostosowania firmy do funkcjonowania na zintegrowanym rynku europejskim. Kolejnym ważnym wyróżnieniem jest Certyfikatu „Firma Godna Zaufania”, przyznawany przez Centrum Badania Opinii Klientów. Souvre Internationale została laureatem prestiżowej Nagrody Luksusowa Marka Roku.

  - Najbliższe plany i zamierzenia...


  - Chcemy ugruntować pozycję ELGRY, m.in. poprzez wzmocnienie potencjału inżynierskiego i nowe technologie. Myślimy też o dalszej ekspansji na rynki zagraniczne. W związku z dynamicznym rozwojem firmy Souvre International opracowujemy nową strategię, uwzględniającą również większość obecność na rynkach Unii.


  Zobacz wszystkich kandydatów z naszego miasta/powiatu na www.pomorska.pl/osobowosc:

  https://pomorska.pl/osobowosci-roku-2016-sprawdz-wyniki-etapu-powiatowego/ar/11683464

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018