To XXI wiek. Kościoła - Na gorąco komentuje Jacek Deptuła

RedakcjaZaktualizowano 
Kiedy żył papież Jan Paweł II wydawało się, że jest opoką Kościoła katolickiego. Świat uwielbiał medialnego papieża z egzotycznej Polski. O aferach seksualnych i gospodarczych Kościoła mówiło się półgębkiem albo wcale.

Papież umarł. Wraz z jego śmiercią rozwiązał się tłumiony latami wór afer związanych z Kościołem. Skandale seksualne w USA, afery gospodarcze w Polsce, afery seksualne w Austrii, Francji, w Ameryce Południowej, w Niemczech. Ale tak naprawdę nie chodzi o - zdarzające się w każdym środowisku - afery. Chodzi o to, że Kościół katolicki nie zauważył, że mamy już XXI wiek, że wieści o skandalach rozchodzą się w świecie w ciągu kilku minut i że miliony wiernych to wykształceni, myślący ludzie. I Kościół nie dostrzega nadal, że Watykan wraz z milionową armią urzędników Pana B. przestał być tematem tabu.

24 000 000 000 złotych plus 110 000 000 dla polskiego Kościoła

Nie ma miesiąca, aby gdzieś w świecie nie wybuchł skandal z księżmi w roli głównej. Ostatni - syn założyciela Legionistów Chrystusa (a miał ich trzech z dwiema kochankami!) skarży Kościół o odszkodowanie za molestowanie przez własnego... ojca.

Ostatnia historia z arcybiskupem Paecem i podziwu godną postawą abp. Stanisława Gądeckiego świadczy o tym, że Benedykt XVI być może zaczyna dostrzegać zagrożenia. Ale jeszcze o tym nie mówi głośno, jeszcze usiłuje zbagatelizować problem. Tyle że to papież u kresu życia, fundamentalistyczny hierarcha, który już chyba nie zrozumie, iż katolicyzm też podlega krytyce. Jeśli Kościół się nie zreformuje i nie będzie bardziej otwarty na świat - świątynie opustoszeją, jak w wielu krajach.

Jeśli Watykan i przyszły papież nie zauważy, że jest wiek XXI - przez lata nie odrobi tej straty. A hierarchiowie, szczególnie polscy, nadal żyć będą w swej wieży z kości słoniowej otoczeni feudalnym dworem i takimiż obyczajami.

Kup Gazetę Pomorską przez SMS - kliknij

Udostępnij

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
W dniu 01.07.2010 o 08:44, Ringo napisał:

Kto uzurpuje sobie prawo bycia jedynym przedstawicielem Chrystusa na Ziemi, narzucając innym swą wizję/misjonarze/, niekiedy używając w tym celu przemocy / wyprawy krzyzowe, zbrodnie inkwizycji/, będąc przyodzianym w purpury i nosząc złoto i pierścienie z drogimi kamieniami, przeinaczając przykazania i jawnie je fałszując, wpływając na rządzących, dawniej bezposrednio /świetopietrze, decydując o obsadach tronów/ a obecnie usiłując nadal, ale już w bardziej zakamuflowany sposób wywierać naciski na świeckie rządy. Miastem które opanowała bestia jest niewątpliwie Watykan i trwa to już od wieków.Zbyt dużo jest odstępstwa od nauk Chrystusowych z wprowadzeniem tzw."świetych" jako nowych posredników i obiektów modłów, kupczeniem tzw. "odpustami", tworzeniem tzw"relikwi" które służą li tylko do pomnażania koscielnego majątku. dodaj do tego toczącą kler i to od wieków deprawację i moralne wyuzdanie oraz finansowe malwersacje a także wątpliwa postawa Watykanu wobec hitlerowskich zbrodni / kanałem watykańskim przerzucano zbrodniarzy do Ameryki łacińskiej/ a zobaczysz prawdziwy obraz bestii o której mówi św. Jan.Co do masonerii to były i są nadal silne związki Watykanu min z masońską lożą P-2 o czym chyba winneś coś nie co wiedzieć.Tak więc nie odwracaj kota ogonem i nie szukaj bestii w USA bo nie ono walczy z Barankiem na ziemi.Hehehehe! Wtykan miastem??? Watykan to tylko 44 hektarowa część wielkiego miasta jakim jest Rzym! Watyka Bestią??? Heheheh! To sam siebie by prześladaował!? Kto kolwiek doda coś do Apokalipsy, temu Bóg doda kar, a temu, kto cokolwiek z niej odejmie, temu Bóg odejmie chwały w niebie! Ja widzę, kto prześladuje chrześcijan! Masoni i iluminaci! Bestia, której nie było, a która jest! Działają w ukryciu, to przez nich wybuchła Rewolucja Francuska, w której morodwano chrześcijan, to oni założyli ZSRR, wpierali prześladowców chrześcijan w Meksyku, Chinach itd.

Allen Dulles (mason najwyższego 33 stopnia rytu szkockiego dawnego uznanego) czyli iluminat powiedział kiedyś: Musimy zniewolić i pozyskać młodzież, przede wszystkim przez propagandę antywartości, rozwiązłości, narkomanii, alkoholizmu i innych uzależnień. Będziemy wychowywać pokolenie zwalczające antysemityzm, nietolerancję i nacjonalizm; pokolenie kosmopolitów otwartych na świat. Równocześnie będziemy ośmieszać wszystkich inaczej myślących, a także zwalczać będziemy wartości chrześcijańskie, rodzinę oraz Kościół.

Kto popiera takie okropności jak aborcja, eutanazja? Kto wywołuje niepotrzebne wojny (Irak, Afganistan, Palestyna)? Kto sponsorował ZSRR i Hitlera, po to, żeby starły się ze sobą i zniszczyły Europę, na której gruzach mogła powstać UE? TYLKO MASONERIA!

Wiem, że część duchownych katolickich to masoni niszczący Kośćiół od wewnątrz! Trzeba pamiętać, że masoneria wszędzie wrzuca swoich ludzi, aby łatwiej pokonać swoich wrogów!

Wiara w Boga to nie tylko nakazy, zakazy i modlitwy, lecz bycie dobrym człowiekiem i duchowość, którą masoneria niszczy, co widać po upadłej moralnie cywilizacji zachodniej!

Wyprawy krzyżowe i inkwiycja wyglądqały inaczej niż to przedstawia zakłąmany hollywood, czy masońskie podręczniki do historii!

MASONI I GLOBALIŚCI CHCĄ:

1) STWORZYĆ ŚWIATOWY RZĄD! ( A W BIBLII JEST NAPISANE, ŻE ANTYCHRYST ZDOBYŁ WŁADZĘ NAD KAŻDYM LUDEM, NARODEM I JEZYKIEM.)

2) WSZCZEPIĆ LUDZIOM CHIPY POD SKÓRĘ, KTÓRE ZASTĄPIŁYBY PIENIĄDZE I DOWODY OSOBISTE! AMERYKAŃSCY NAUKOWCY JUŻ WYMYŚLILI TE CHIPY I TWIERDZĄ, ŻE JEDYNYMI MIEJSCAMI NA CIELE GDZIE TE CHIPY BĘDĄ DOBRZE FUNKCJONOWAĆ JEST WIERZCH DŁONI I CZOŁO, PONIEWAŻ TE MIEJSCA MAJĄ ZAWSZE STAŁOM TEMPERATURĘ! W TYCH MIEJSACH CHIPY BY SIĘ NIE POPSUŁY!
NAUKOWCY OSTRZEGAJĄ, ŻE JEŻELI CZŁOWIEK POSIADAJĄCY TEN CHIP NA SWOJEJ SKÓRZE CHCIAŁBY GO SOBIE WYSKUBAĆ Z POD SKÓRY, TO MOŻE DOSTAĆ OWŻODZENIA NA CIELE WYWOŁANEGO LITEM, KTÓRY WYPEŁNIA ÓW CHIP. (A W BIBLII JEST NAPISANE:''I SPRAWIA, ŻE WSZYSCY: MALI I WIELCY, BOGACI I BIEDNI, WOLNI I NIEWOLNICY OTRZYMUJĄ ZNAMIĘ NA PRAWĄ SWOJĄ RĘKĘ I NA CZOŁO. NIKT NIE MOŻE NICZEGO SPRZEDAĆ I NICZEGO KUPIĆ, KTO NIE MA ZNAMIENIA BESTII BĄDŹ LICZBY JEJ IMIENIA..'', CZYTAJĄC DALEJ NATRAFIMY NA FRAGMENT W KTÓRYM JEST NAPISANE, ŻE WSZYSCY LUZDIE, KTÓRZY PRZYJĘLI ZNAMIĘ NA PRAWĄ SWOJĄ RĘKĘ LUB NA CZOŁO DOSTALI WRZODÓW NA CIELE!)

Dlaczego to tak bardzo do siebie pasuje???????

Bestią, Antychrystem jest masoneria i jej przyszły światowy rząd, który będzie obradował w Brukseli lub w Waszyngtonie!
R
Ringo
W dniu 01.07.2010 o 03:47, Gość napisał:

Tym miastem może być każda stolica imperium, które będzie prześladować Kościół Chrystusowy!A władzę nad królami ziemi (wszystkimi nawet muzułmańskimi) ma na dzień dzisiejszy Waszyngton!Pominąłeś część mojego posta! Cytuję po raz drugi:MASONI I GLOBALIŚCI CHCĄ: 1) STWORZYĆ ŚWIATOWY RZĄD! ( A W BIBLII JEST NAPISANE, ŻE ANTYCHRYST ZDOBYŁ WŁADZĘ NAD KAŻDYM LUDEM, NARODEM I JEZYKIEM.) 2) WSZCZEPIĆ LUDZIOM CHIPY POD SKÓRĘ, KTÓRE ZASTĄPIŁYBY PIENIĄDZE I DOWODY OSOBISTE! AMERYKAŃSCY NAUKOWCY JUŻ WYMYŚLILI TE CHIPY I TWIERDZĄ, ŻE JEDYNYMI MIEJSCAMI NA CIELE GDZIE TE CHIPY BĘDĄ DOBRZE FUNKCJONOWAĆ JEST WIERZCH DŁONI I CZOŁO, PONIEWAŻ TE MIEJSCA MAJĄ ZAWSZE STAŁOM TEMPERATURĘ! W TYCH MIEJSACH CHIPY BY SIĘ NIE POPSUŁY! NAUKOWCY OSTRZEGAJĄ, ŻE JEŻELI CZŁOWIEK POSIADAJĄCY TEN CHIP NA SWOJEJ SKÓRZE CHCIAŁBY GO SOBIE WYSKUBAĆ Z POD SKÓRY, TO MOŻE DOSTAĆ OWŻODZENIA NA CIELE WYWOŁANEGO LITEM, KTÓRY WYPEŁNIA ÓW CHIP. (A W BIBLII JEST NAPISANE:''I SPRAWIA, ŻE WSZYSCY: MALI I WIELCY, BOGACI I BIEDNI, WOLNI I NIEWOLNICY OTRZYMUJĄ ZNAMIĘ NA PRAWĄ SWOJĄ RĘKĘ I NA CZOŁO. NIKT NIE MOŻE NICZEGO SPRZEDAĆ I NICZEGO KUPIĆ, KTO NIE MA ZNAMIENIA BESTII BĄDŹ LICZBY JEJ IMIENIA..'', CZYTAJĄC DALEJ NATRAFIMY NA FRAGMENT W KTÓRYM JEST NAPISANE, ŻE WSZYSCY LUZDIE, KTÓRZY PRZYJĘLI ZNAMIĘ NA PRAWĄ SWOJĄ RĘKĘ LUB NA CZOŁO DOSTALI WRZODÓW NA CIELE!)


Kto uzurpuje sobie prawo bycia jedynym przedstawicielem Chrystusa na Ziemi, narzucając innym swą wizję/misjonarze/, niekiedy używając w tym celu przemocy / wyprawy krzyzowe, zbrodnie inkwizycji/, będąc przyodzianym w purpury i nosząc złoto i pierścienie z drogimi kamieniami, przeinaczając przykazania i jawnie je fałszując, wpływając na rządzących, dawniej bezposrednio /świetopietrze, decydując o obsadach tronów/ a obecnie usiłując nadal, ale już w bardziej zakamuflowany sposób wywierać naciski na świeckie rządy. Miastem które opanowała bestia jest niewątpliwie Watykan i trwa to już od wieków.Zbyt dużo jest odstępstwa od nauk Chrystusowych z wprowadzeniem tzw."świetych" jako nowych posredników i obiektów modłów, kupczeniem tzw. "odpustami", tworzeniem tzw"relikwi" które służą li tylko do pomnażania koscielnego majątku. dodaj do tego toczącą kler i to od wieków deprawację i moralne wyuzdanie oraz finansowe malwersacje a także wątpliwa postawa Watykanu wobec hitlerowskich zbrodni / kanałem watykańskim przerzucano zbrodniarzy do Ameryki łacińskiej/ a zobaczysz prawdziwy obraz bestii o której mówi św. Jan.
Co do masonerii to były i są nadal silne związki Watykanu min z masońską lożą P-2 o czym chyba winneś coś nie co wiedzieć.
Tak więc nie odwracaj kota ogonem i nie szukaj bestii w USA bo nie ono walczy z Barankiem na ziemi.
G
Gość
W dniu 30.06.2010 o 11:44, Ringo napisał:

Jak znasz Apokalipsę św. Jana to winneś sobie przypomnieć o Wielkiej Nierządnicy -...."i ujrzałem Niewiastę, siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych.... A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogie kamienie i perły..... a potegę i władzę oddają Bestii - Ci bedą walczyć z Barankiem, a Baranek zwycięży ich......Wody które widziałeś, gdzie Nierządnica ma siedzibę, to są ludy i tłumy, narody i jezyki......A Niewiasta którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi". Wystarczy?Co do Lucyfera /Lucypera/ to obie formy są poprawne, sprawdź w słownikach.Tym miastem może być każda stolica imperium, które będzie prześladować Kościół Chrystusowy!
A władzę nad królami ziemi (wszystkimi nawet muzułmańskimi) ma na dzień dzisiejszy Waszyngton!

Pominąłeś część mojego posta! Cytuję po raz drugi:

MASONI I GLOBALIŚCI CHCĄ:

1) STWORZYĆ ŚWIATOWY RZĄD! ( A W BIBLII JEST NAPISANE, ŻE ANTYCHRYST ZDOBYŁ WŁADZĘ NAD KAŻDYM LUDEM, NARODEM I JEZYKIEM.)

2) WSZCZEPIĆ LUDZIOM CHIPY POD SKÓRĘ, KTÓRE ZASTĄPIŁYBY PIENIĄDZE I DOWODY OSOBISTE! AMERYKAŃSCY NAUKOWCY JUŻ WYMYŚLILI TE CHIPY I TWIERDZĄ, ŻE JEDYNYMI MIEJSCAMI NA CIELE GDZIE TE CHIPY BĘDĄ DOBRZE FUNKCJONOWAĆ JEST WIERZCH DŁONI I CZOŁO, PONIEWAŻ TE MIEJSCA MAJĄ ZAWSZE STAŁOM TEMPERATURĘ! W TYCH MIEJSACH CHIPY BY SIĘ NIE POPSUŁY!
NAUKOWCY OSTRZEGAJĄ, ŻE JEŻELI CZŁOWIEK POSIADAJĄCY TEN CHIP NA SWOJEJ SKÓRZE CHCIAŁBY GO SOBIE WYSKUBAĆ Z POD SKÓRY, TO MOŻE DOSTAĆ OWŻODZENIA NA CIELE WYWOŁANEGO LITEM, KTÓRY WYPEŁNIA ÓW CHIP. (A W BIBLII JEST NAPISANE:''I SPRAWIA, ŻE WSZYSCY: MALI I WIELCY, BOGACI I BIEDNI, WOLNI I NIEWOLNICY OTRZYMUJĄ ZNAMIĘ NA PRAWĄ SWOJĄ RĘKĘ I NA CZOŁO. NIKT NIE MOŻE NICZEGO SPRZEDAĆ I NICZEGO KUPIĆ, KTO NIE MA ZNAMIENIA BESTII BĄDŹ LICZBY JEJ IMIENIA..'', CZYTAJĄC DALEJ NATRAFIMY NA FRAGMENT W KTÓRYM JEST NAPISANE, ŻE WSZYSCY LUZDIE, KTÓRZY PRZYJĘLI ZNAMIĘ NA PRAWĄ SWOJĄ RĘKĘ LUB NA CZOŁO DOSTALI WRZODÓW NA CIELE!)
~czytelnik~
W dniu 29.06.2010 o 19:25, Pytam się? napisał:

Spójrz prawdzie w oczy! To tacy jak Deptuła i PO są ludźmi wywołującymi konflikty i szerzącymi nienawiść! Dlaczego Deptuła nie zajmie się tym, że podczas wyborów było pełno machlojek, tym że dorzucano karty do głosowania i to w tych miejscach, gdzie wygrał Komorowski, tylko ciągle czepia się Kościoła??? Dlaczego media nie zajmą się tym, że PO kłamie tylko w kółko czepia się PiS? Dlaczego Deptuła ma gdzieś sprawę polskich żołnieży w Afganistanie, tylko w kółko czepia się Kościoła???


A nie możesz sobie odpowiedzieć sam na te pytania?Deptuła nie pisałby o kościele,gdyby księża nie robili tyle świństw,gdyby pod
przykrywką wiary nie okradali społeczeństwa i Państwa Polskiego!Machlojki podczas wyborów?Zobacz jakie robią księża!
PO kłamie? Masz komputer i jeżeli o takim fakcie posiadasz informacje to pisz!!! A kościoła nikt się nie czepia,tylko tych
zachłannych księży gotowych na każde świństwo w celu zdobycia majątku i władzy.
R
Remi

Tradycyjnie Deptuła zaczął populistyczny temat. Facet w sumie nie ma pojęcia o czym pisze ubarwia jakimiś bzdurnymi epitetami i wychodzi wielka afera. A sprawa jest poważna i bulwersująca ale w sumie dzieje się na obrzeżach kościoła. Największe afery seksualne były w USA. Sprawa dotyczyła 0,2 % księży amerykańskich ale odpowiednio zabarwione wyszło jakby każdy ksiądz był zboczeńcem.
Żałosna manipulacja dziennikarska faktami.
Niestety zawsze trzeba sprawdzać takie analizy pseudo-dziennikarzy.

R
Ringo
W dniu 29.06.2010 o 21:41, Gość napisał:

Nie pisze się całego wyrazu dużą literą, tylko stawia się ją na jego początku i to wyłącznie wtedy, gdy jest to wyraz rozpoczynający zdanie! Po drugie naduś równocześnie klawisz Shift i klawisze 9 lub 0, a uzyskasz nawiasy, których nie używasz!Gdybyś czytał Biblię to wiedziałbyś, że już 2000 lat temu św. Jan przepowiedział przyszłość i nie ma tam nic o tym co sobie wymyśliłeś, wręcz przeciwnie, to tacy jak ty są tam wymienieni, ludzie ogłupieni przez diabła, którzy będą prześladować Kościół Katolicki i którzy przyjmą znamię na prawą rękę i na czoło! Takie plany mają masoni i globaliści, którzy chcą wszczepić ludziom chip pod skórę! Ten chip może działać jedynie na czole i na wierzchu dłoni! W Bibli jest napisane, że Antychryst zdobędzie władzę nad każdym ludem, narodem i językiem, a masoni i globaliści mają plany odnośnie stworzenia rządu światowego! I co zatkało?? To ty jesteś sługą Antychrysta!A... i jeszcze coś: Lucyfer, a nie Lucyper!


Jak znasz Apokalipsę św. Jana to winneś sobie przypomnieć o Wielkiej Nierządnicy -...."i ujrzałem Niewiastę, siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych.... A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogie kamienie i perły..... a potegę i władzę oddają Bestii - Ci bedą walczyć z Barankiem, a Baranek zwycięży ich......Wody które widziałeś, gdzie Nierządnica ma siedzibę, to są ludy i tłumy, narody i jezyki......A Niewiasta którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi". Wystarczy?

Co do Lucyfera /Lucypera/ to obie formy są poprawne, sprawdź w słownikach.
G
Gość
W dniu 26.06.2010 o 20:17, Ringo napisał:

No no no! uderz w stół a nożyce się odezwą. Dla jednych biblia z dużej dla innych z małej, zależy jak kto traktuje mitologię, a jezeli chodzi o pisownię to "kłąmcy" pisze się poprawnie KŁAMCY. Co do tego ducha świetego /zwróć uwagę, że piszę z małej litery/ to raczej prowadzi go Lucyper skoro tyle jest nieprawosci w kościele a zwłaszcza wśrod jego purpuratowych pasterzy którzy na przestrzeni wieków niejednokrotnie udawadniali, że nauki Jezusa mają w "głebokim powarzaniu"pozwalając sobie dowolnie zmieniać przykaznia i zmuszjąc wiernych do ich łamania /bawłochwalstwo, kupczenie odpustami, tworzenie całej galerii tzw "świetych" do których nakłania by sie modlić- to tylko nieliczne ich grzeszki/. W Biblii / jak widzisz teraz z dużej litery, bo mowa o prawdziwej wersji, nie przeinaczonej dla potrzeb sukienkowych cwaniaczków/ przestrzega się przed Antychrystem który jako cielec zaistnieje na wzgórzach uzurpując sobie prawo do jedynego reprezentowania Boga na ziemi, jednocześnie zmieniając jego nauki przez co bedzie panował nad światem aż do Sądu Ostatecznego. "Azali powiadam Wam, że prędzej słoń przejdzie przez ucho igielne niż bogacz dostanie się do nieba" a jak ta przypowieść ma się do statusu materialnego kleru? Gdyby wierzyli to by się nie spieniewierzali naukom swego Nauczyciela. Amen!Nie pisze się całego wyrazu dużą literą, tylko stawia się ją na jego początku i to wyłącznie wtedy, gdy jest to wyraz rozpoczynający zdanie! Po drugie naduś równocześnie klawisz Shift i klawisze 9 lub 0, a uzyskasz nawiasy, których nie używasz!

Gdybyś czytał Biblię to wiedziałbyś, że już 2000 lat temu św. Jan przepowiedział przyszłość i nie ma tam nic o tym co sobie wymyśliłeś, wręcz przeciwnie, to tacy jak ty są tam wymienieni, ludzie ogłupieni przez diabła, którzy będą prześladować Kościół Katolicki i którzy przyjmą znamię na prawą rękę i na czoło! Takie plany mają masoni i globaliści, którzy chcą wszczepić ludziom chip pod skórę! Ten chip może działać jedynie na czole i na wierzchu dłoni! W Bibli jest napisane, że Antychryst zdobędzie władzę nad każdym ludem, narodem i językiem, a masoni i globaliści mają plany odnośnie stworzenia rządu światowego! I co zatkało?? To ty jesteś sługą Antychrysta!

MASONI I GLOBALIŚCI CHCĄ:

1) STWORZYĆ ŚWIATOWY RZĄD! ( A W BIBLII JEST NAPISANE, ŻE ANTYCHRYST ZDOBYŁ WŁADZĘ NAD KAŻDYM LUDEM, NARODEM I JEZYKIEM.)

2) WSZCZEPIĆ LUDZIOM CHIPY POD SKÓRĘ, KTÓRE ZASTĄPIŁYBY PIENIĄDZE I DOWODY OSOBISTE! AMERYKAŃSCY NAUKOWCY JUŻ WYMYŚLILI TE CHIPY I TWIERDZĄ, ŻE JEDYNYMI MIEJSCAMI NA CIELE GDZIE TE CHIPY BĘDĄ DOBRZE FUNKCJONOWAĆ JEST WIERZCH DŁONI I CZOŁO, PONIEWAŻ TE MIEJSCA MAJĄ ZAWSZE STAŁOM TEMPERATURĘ! W TYCH MIEJSACH CHIPY BY SIĘ NIE POPSUŁY!
NAUKOWCY OSTRZEGAJĄ, ŻE JEŻELI CZŁOWIEK POSIADAJĄCY TEN CHIP NA SWOJEJ SKÓRZE CHCIAŁBY GO SOBIE WYSKUBAĆ Z POD SKÓRY, TO MOŻE DOSTAĆ OWŻODZENIA NA CIELE WYWOŁANEGO LITEM, KTÓRY WYPEŁNIA ÓW CHIP. (A W BIBLII JEST NAPISANE:''I SPRAWIA, ŻE WSZYSCY: MALI I WIELCY, BOGACI I BIEDNI, WOLNI I NIEWOLNICY OTRZYMUJĄ ZNAMIĘ NA PRAWĄ SWOJĄ RĘKĘ I NA CZOŁO. NIKT NIE MOŻE NICZEGO SPRZEDAĆ I NICZEGO KUPIĆ, KTO NIE MA ZNAMIENIA BESTII BĄDŹ LICZBY JEJ IMIENIA..'', CZYTAJĄC DALEJ NATRAFIMY NA FRAGMENT W KTÓRYM JEST NAPISANE, ŻE WSZYSCY LUZDIE, KTÓRZY PRZYJĘLI ZNAMIĘ NA PRAWĄ SWOJĄ RĘKĘ LUB NA CZOŁO DOSTALI WRZODÓW NA CIELE!)

I CO ZATKAŁO CIĘ????

A... i jeszcze coś: Lucyfer, a nie Lucyper!
P
Pytam się?
W dniu 29.06.2010 o 12:09, Maniek napisał:

Brawo panie katolik! Tak wlasnie na argumenty polemizuja "prawdziwi katolicy" Ojciec Rydzyk jest z pana dumny.Spójrz prawdzie w oczy! To tacy jak Deptuła i PO są ludźmi wywołującymi konflikty i szerzącymi nienawiść!

Dlaczego Deptuła nie zajmie się tym, że podczas wyborów było pełno machlojek, tym że dorzucano karty do głosowania i to w tych miejscach, gdzie wygrał Komorowski, tylko ciągle czepia się Kościoła??? Dlaczego media nie zajmą się tym, że PO kłamie tylko w kółko czepia się PiS? Dlaczego Deptuła ma gdzieś sprawę polskich żołnieży w Afganistanie, tylko w kółko czepia się Kościoła???
M
Maniek
W dniu 26.06.2010 o 19:38, Gość napisał:

Zamkij się Deptuła, bo jak nie jesteś katolikiem i masz zero wiedzy teologicznej i zero wiary to nie powinieneś wypowiadać się na tematy, o których nie masz w ogóle zielonego pojęcia! Te twoje artykuły redaktorku są tak denne i głupie, że czasami mam wrażenie jakby napisał je Czesio ze znanej nam kreskówki


Brawo panie katolik! Tak wlasnie na argumenty polemizuja "prawdziwi katolicy" Ojciec Rydzyk jest z pana dumny.
n
niepoprawnośćpolityczna

Informacja

Lucyfer (łac. lux: światło oraz ferre: nieść - niosący światło).

R
Ringo
W dniu 26.06.2010 o 20:33, Ateista/Antyklerykał napisał:

Kościół został założony przez Jezusa Chrystusa i prowdzi Go Duch Święty, dlatego Kościół nie musi i nie powinien iść z tzw. duchem czasu!Antychrystem jesteś ty i tobie podobni kłąmcy jakich pełno na tym forum! W Biblii (pisz dużą literą) jest napisane, że Antychryst oszuka wielu i będzie zwodził ludzi fałszywą nauką! Jesteś tego przykładem!


No no no! uderz w stół a nożyce się odezwą. Dla jednych biblia z dużej dla innych z małej, zależy jak kto traktuje mitologię, a jezeli chodzi o pisownię to "kłąmcy" pisze się poprawnie KŁAMCY.
Co do tego ducha świetego /zwróć uwagę, że piszę z małej litery/ to raczej prowadzi go Lucyper skoro tyle jest nieprawosci w kościele a zwłaszcza wśrod jego purpuratowych pasterzy którzy na przestrzeni wieków niejednokrotnie udawadniali, że nauki Jezusa mają w "głebokim powarzaniu"pozwalając sobie dowolnie zmieniać przykaznia i zmuszjąc wiernych do ich łamania /bawłochwalstwo, kupczenie odpustami, tworzenie całej galerii tzw "świetych" do których nakłania by sie modlić- to tylko nieliczne ich grzeszki/.
W Biblii / jak widzisz teraz z dużej litery, bo mowa o prawdziwej wersji, nie przeinaczonej dla potrzeb sukienkowych cwaniaczków/ przestrzega się przed Antychrystem który jako cielec zaistnieje na wzgórzach uzurpując sobie prawo do jedynego reprezentowania Boga na ziemi, jednocześnie zmieniając jego nauki przez co bedzie panował nad światem aż do Sądu Ostatecznego. "Azali powiadam Wam, że prędzej słoń przejdzie przez ucho igielne niż bogacz dostanie się do nieba" a jak ta przypowieść ma się do statusu materialnego kleru? Gdyby wierzyli to by się nie spieniewierzali naukom swego Nauczyciela. Amen!
G
Gość

Zamkij się Deptuła, bo jak nie jesteś katolikiem i masz zero wiedzy teologicznej i zero wiary to nie powinieneś wypowiadać się na tematy, o których nie masz w ogóle zielonego pojęcia! Te twoje artykuły redaktorku są tak denne i głupie, że czasami mam wrażenie jakby napisał je Czesio ze znanej nam kreskówki!

A
Ateista/Antyklerykał
W dniu 26.06.2010 o 15:42, prawdziwy katolik napisał:

Święta prawda. Gdyby wierzyli w Boga to by nie spieniewierzali się naukom Jezusa, a tak swą hipokryzją zaprzeczają jego istnieniu tumaniąc łatwowiernych którzy razem z nimi trafią, zgodnie z przesłaniem bibli do piekła, jako czciciele antychrysta.Kościół został założony przez Jezusa Chrystusa i prowdzi Go Duch Święty, dlatego Kościół nie musi i nie powinien iść z tzw. duchem czasu!

Antychrystem jesteś ty i tobie podobni kłąmcy jakich pełno na tym forum! W Biblii (pisz dużą literą) jest napisane, że Antychryst oszuka wielu i będzie zwodził ludzi fałszywą nauką! Jesteś tego przykładem!
A
Ateista/Antyklerykał
W dniu 25.06.2010 o 18:40, Ringo napisał:

Kosciół swą skostniałą strukturą hierarchiczna rodem z średniowiecza nie nadaża za zmianami światopoglądowymi swych wiernych / nauka coraz bardziej opiera sie na podstawach naukowych a nie na dogmatach/ stad uważa że nadal ma wyrocznię w sprawach doczesnych z ocenami etycznymi aktualnych postaw tzw swych "owieczek". CZY DZISIEJSZY KOŚCIÓŁ Z SWĄ HIPOKRYZJĄ I UJAWNIANYMI KOLEJNYMI AFERAMI JEST FAKTYCZNYM PRZEDSTAWICIELEM JEZUSA, CZY TEŻ RACZEJ ANTYCHRYSTEM O KTÓRYM WSPOMINA BIBLIA?Kościół został założony przez Jezusa Chrystusa i prowdzi Go Duch Święty, dlatego Kościół nie musi i nie powinien iść z tzw. duchem czasu!

ANTYCHRYSTEM PRZEPOWIEDZIANYM W BIBLII SĄ TAKIE LEWAKI JAK TY RINGO!
p
prawdziwy katolik
W dniu 25.06.2010 o 18:40, Ringo napisał:

Kosciół swą skostniałą strukturą hierarchiczna rodem z średniowiecza nie nadaża za zmianami światopoglądowymi swych wiernych / nauka coraz bardziej opiera sie na podstawach naukowych a nie na dogmatach/ stad uważa że nadal ma wyrocznię w sprawach doczesnych z ocenami etycznymi aktualnych postaw tzw swych "owieczek". Nie chce zauważyć że nagle sam stał się obiektem oceny ze strony wiernych co przynosi naocznie ujawnianie coraz to nowych afer nie tylko finansowych ale przede wszystkim moralnych w łonie samego koscioła.Ujawniane afery ukazują niestety PRAWDZIWE OBLICZE TEJ INSTYTUCJI uzurpujacej sobie nadal prawo wpływania na bieg wydarzeń bez wyciagania wniosków wobec patologii która toczy kościół już od wieków.Juz dawniej bywały skandale z moralnoscią papiezy, antypaiepży, papieża- kobiety i malwersacje finansowe które przyczyniły sie do ruchu reformatorskiego w samym kosciele, ale przez wykorzystawanie niskiego wykształcenia wiernych / dlatego min. kosciół był i jest nadal hamulcowym postępu naukowemu/ udawało mu się skutecznie otumaniać wiernych. Aktualnie trzeba prawdzie spojrzeć w oczy i zadać retoryczne pytanie:CZY DZISIEJSZY KOŚCIÓŁ Z SWĄ HIPOKRYZJĄ I UJAWNIANYMI KOLEJNYMI AFERAMI JEST FAKTYCZNYM PRZEDSTAWICIELEM JEZUSA, CZY TEŻ RACZEJ ANTYCHRYSTEM O KTÓRYM WSPOMINA BIBLIA?


Święta prawda. Gdyby wierzyli w Boga to by nie spieniewierzali się naukom Jezusa, a tak swą hipokryzją zaprzeczają jego istnieniu tumaniąc łatwowiernych którzy razem z nimi trafią, zgodnie z przesłaniem bibli do piekła, jako czciciele antychrysta.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3