Wyniki 13. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej

RED
Wojciech Alabrudziński
W meczu kolejki w rywalizacji beniaminków lider z Bydgoszczy pokonał jabłonowian aż 5:1 ma już 6 punktów przewagi na grupą pościgową,

W sobotniej rundzie padła rekordowa liczba goli - 46. Zapis relacji na żywo 13. kolejki IV ligi - tutaj

CHEMIK - NAPRZÓD 5:1 (1:1)
Bramki: Kawałek 2 (63, 68, głową), Szawarniak (12), Raszka (57. głową), Rudziński (73) - Dah (23).
- Rozegraliśmy bardzo dobry mecz. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej nasz zespół dominował - powiedział Zbigniew Frasz, kierownik Chemika. - Nie przegraliśmy od roku, więc kiedyś może zdarzyć się przegrana - podsumował Rafał Gałuszewski, trener Naprzodu.

Niespodziewanie zakończyła się potyczka w Chełmnie, gdzie wygrali pakościanie. Trenerskim „nosem“ popisał się grający trener Michał Nadolski, dając szansę w 2. połowie Słupskiemu, który strzelił 3 gole. W Kowalewie Rol.Ko podzieliło się punktami z Unią/Dro-bex. Wysokie wygrane u siebie zanotowali: Zawisza II, Orlęta i Lech. W jedynym meczu rozegranym w piątek włocławianie ulegli u siebie zespołowi z Brześcia Kujawskiego.

WŁOCŁAVIA - ŁOKIETEK 0:2 (0:1)
Bramki: Szczęsny (43), Skonieczny (85).

ROL.KO - UNIA/DROBEX 2:2 (0:2)
Bramki: A. Kozłowski 2 (60, 67) - Pacek 2 (18, 20).

LECH - CUIAVIA 5:2 (2:0)
Bramki: Mrówczyński 2 (3, 56), Lisiecki 2 (13, 90+3), Moszczyński (65) - Ł. Kempski (62), Kruszewski (77).

ORLĘTA - PROMIEŃ 6:1 (2:0)
Bramki: Witucki 2 (38, 51), Krakowski 2 (55, 65), Kupiec (43), Młodzieniak (46) - Spychalski (61).

ZAWISZA II - POGOŃ 5:1 (1:1)
Bramki: Żylski 3 (70, 74, 83), Mrozik (26), A. Ol-szanowski (48) - Matelski (13).

CHEŁMINIANKA - NOTECIANKA 2:6 (1:2)
Bramki: Rogulski (39), Ernest (81) - Słupski 3 (68, 80, 89), D. Swojnóg (12), Delekta (19), Nadolski (86).

PIAST - SADOWNIK 4:2 (4:1)
Bramki: Skonieczka 2 (24, 45), Bujak 2 (42, 44) - Zaranek (39), Bocian (80).