Calisia Kalisz silniejsza od Unii Solec Kujawski

(S-G)
Od pierwszych minut do szturmu przystąpili gospodarze, jednak w miarę upływu czasu do głosu zaczęli dochodzić kaliszanie, czego efektem była bramka w 32 min., której autorem był Łukasz Wiącek.

W drugiej połowie gracze Unii nadal nie mogli znależć skutecznej recepty na rywala. Mało tego, w 83 min. Michał Mazurek pokonał bramkarza miejscowych i było 2:0. Mimo, iż Calisia grała w "10" (jeden z zawodników tego zespołu został ukarany czerwoną kartką - 63. min.), mogła już myśleć o zainkasowaniu 3 pkt. W doliczonym czasie znakomitym strzałem z ok. 25 popisał się Sebastian Mędlewski, zdobywając honorowego gola. Po wygranej w Solcu Kuj. zespół Calisii został liderem 3. ligi.

Unia Solec Kujawski - Calisia Kalisz 1:2 (0:1)
Bramki: Mędlewski (90+1) oraz Wiącek (32. głową), Mazurek (83).
UNIA: Ciesłowski - Kowalczyk, Grzelak, Boldt, Perczyński (70. Ciępiel) - Szkaradek (67. Błaszczak), Ruciński, Winiecki (46. Murach), Mędlewski - Raczyński (ż), Lewandowski (72. Chachuła).