Skoki narciarskie kto wygrał? Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen WYNIKI, tabela, kolejność. Dawid Kubacki wygrał TCS 2019/20!

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki narciarskie WYNIKI na żywo. Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen - transmisja online live
Skoki narciarskie WYNIKI na żywo. Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen - transmisja online live Polska Press
Skoki narciarskie kto wygrał? Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen WYNIKI transmisja online live. DAWID KUBACKI WYGRAŁ TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 2019/20! Skoki narciarskie live. TCS jak skakali Polacy? To był wspaniały konkurs! Skoki dziś WYNIKI. O której godzinie skoki w Bischofshofen? Dawid Kubacki stawał na podium w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen i Innsbrucku. Polak prowadził w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni 2019/20, ale musiał się obronić przed atakami rewelacyjnego Norwega Mariusa Lindvika, który wygrał dwa ostatnie konkursy. Podajemy WYNIKI NA ŻYWO konkursu 6 stycznia w Bischofshofen. Kto wygrał Turniej Czterech Skoczni? Skoki dziś wyniki na żywo. Turniej Czterech Skoczni 2019/20 live. Skoki narciarskie transmisja online na żywo. Sprawdź wyniki TCS 2019/20. Skoki dziś kto wygrał?

Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen WYNIKI - transmisja online live

Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI

Skoki narciarskie WYNIKI live. DAWID KUBACKI PROWADZIŁ JUŻ PO PIERWSZEJ SERII W BISCHOFSHOFEN! Jako pierwszy z pretendentów do zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni 2019/20 zaprezentował się Karl Geiger, Niemiec skoczył 140 m. Dawid Kubacki skakał jako drugi. W serii próbnej Polak poleciał 140,5 m, ale to był dopiero wstęp - 143 m w pierwszej serii i wspaniała nota, jedyna powyżej 150 punktów! Czekaliśmy na odpowiedź Mariusa Lindvika. Zwycięzca z Garmisch-Partenkirchen i Innsbrucku skoczył jednak bliżej 139 m. Ryoyu Kobayashi i Stefan Kraft lądowali jeszcze bliżej. Na jedną serię przed końcem TCS 2019/20 Dawid Kubacki jeszcze powiększył przewagę nad rywalami! Turniej Czterech Skoczni WYNIKI.

PUCHAR ŚWIATA - SPRAWDŹ TERMINARZ NA CAŁY SEZON. WKRÓTCE ZAKOPANE!

Turniej Czterech Skoczni dzisiaj WYNIKI

Skoki narciarskie dzisiaj kto wygrał. W serii finałowej zobaczymy trzech Polaków. Kamil Stoch skoczył solidnie - 134,5 i pewnie pokonał Jewgenija Klimowa. Piotr Żyła skoczył 125,5 m i pokonał Słoweńca Timiego Zajca, Maciej Kot był pół metra lepszy od Żyły, ale przegrał w parze z Junshiro Kobayashim i nie znalazł się w piątce szczęśliwych przegranych. Stefan Hula zaliczył 119 m i zdecydowanie przegrał z Niemcem Constantinem Schmidem. Skoki narciarskie Turniej Czterech Skoczni dziś kto wygrał.

Dawid Kubacki: - Jestem szczęśliwy! To były trzy bardzo dobre skoki i po prostu ten dzień nie mógł być lepszy. Nic mi nie przychodziło łatwo, ale byłem w stanie pracować, dawać od siebie 100 procent i nie słuchać tego, co inni mówią.

Skoki narciarskie dziś kto wygrał?

Turniej Czterech Skoczni kto wygrał? W serii finałowej nic się złego nie mogło wydarzyć, bo Dawid Kubacki jest po prostu w zbyt dobrej formie. Stefan Kraft - 137 m, Marius Lindvik - 137 m, Karl Geiger - 136 m. Dawid Kubacki musiał skoczyć 136,5 m, żeby wygrać konkurs w Bischofshofen, ale poleciał 140,5 m! To jego pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata 2019/20, ale jakże cenne! Drugi w TCS 2019/20 Lindvik, trzeci Geiger. 1131,6 pkt. Dawida Kubackiego to drugi najlepszy wynik w historii Turnieju Czterech Skoczni. Lepszy był tylko Peter Prevc cztery lata temu.

Dawid Kubacki najlepszy! TCS skoczni Bischofshofen WYNIKI

Kto wygrał Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen - WYNIKI

Turniej Czterech Skoczni WYNIKI. Dawid Kubacki trzecim polskim zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Wcześniej wygrywali Adam Małysz w 2001 roku oraz Kamil Stoch w 2017 i 2018. W nagrodę Dawid Kubacki odebrał statuetkę orła oraz premię 20 tys. franków szwajcarskich. W sumie zarobił w ciągu kilkunastu dni około 300 tys. zł. Turniej Czterech Skoczni nagrody, zarobki.

KTO PROWADZI W PUCHARZE ŚWIATA? KTO JEST NA CZELE PUCHARU NARODÓW? SPRAWDŹ WSZYSTKIE KLASYFIKACJE!

Turniej Czterech Skoczni 2019/20 klasyfikacja, tabela

 • 1. Dawid Kubacki 1132
 • 2. Marius Lindvik 1111
 • 3. Karl Geiger 1108
 • 4. Ryoyu Kobayashi 1096
 • 5. Stefan Kraft 1086
 • 6. Johann Andre Forfang 777
 • 7. Stephan Leyhe 1051
 • 8. Domen Prevc 1051
 • 9. Daiki Ito 1039
 • 10. Stephan Leyhe 1038
Dawid Kubacki mistrzem świata, Kamil Stoch wicemistrzem na skoczni normalnej w Seefeld. To był niesamowity wyczyn polskich skoczków, którzy na półmetku rywalizacji na skoczni normalnej w Seefeld zajmowali odpowiednio 27 i 18 miejsca. Kibice nie mogli tego tak zostawić. Zobaczcie najlepsze memy o skokach narciarskich - tak komentują złoto i srebro dla Polski [MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI, DEMOTYWATORY] >>>

Skoki najlepsze MEMY. Kibice komentują wyczyn Dawida Kubacki...

Skoki Bischofshofen WYNIKI live

Turniej Czterech Skoczni transmisja online. W poniedziałek 6 stycznia cała Polska trzyma kciuki za Dawida Kubackiego. Lider Turnieju Czterech Skoczni 2019/20 będzie bronił na skoczni w Bischofshofen niewielkiej przewagi nad rewelacyjnym ostatnio Mariusem Lindvikiem. W swojego podopiecznego wierzy Michal Dolezal. - Dawid doskonale wie jak skakać, by utrzymać ten poziom. Teraz ma trochę komfortu. Rywale są mocni, ale jeżeli on sam sobie nie przeszkodzi, to wygra Turniej Czterech Skoczni - mówi czeski trener reprezentacji Polski. Konkurs w Bischofshofen o godz. 17.15. U nas WYNIKI na żywo.

Trwa głosowanie...

Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?

Skoki dzisiaj kto wygrał

Turniej Czterech Skoczni kwalifikacje w Bischofshofen WYNIKI. Najlepsi w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni nie odsłonili wszystkich kart w kwalifikacjach w Bischofshofen. Dawid Kubacki skoczył 131,5, Marius Lindvik 133 m, a Karol Geiger zaledwie 128 m, ale skakali z obniżonej belki. Bardzo dobrze w kwalifikacjach spisał się Kamil Stoch - 136 m i zajął 3. miejsce. Najlepszy Stefan Kraft - 134,5 m, ale miał wysokie przeliczniki za wiatr i belkę startową. Różnice w czołówce były jednak minimalne. Konkurs w Bischofshofen w poniedziałek o godz. 17.30. U nas wyniki na żywo.

TCS 2019/20 Bischofshofen kwalifikacje pary KO

Skoki narciarskie WYNIKI na żywo

Skoki dzisiaj wyniki. Konkurs w Bischofshofen od lat jest finałem Turnieju Czterech Skoczni. W tym roku ten finał zapowiada się niezwykle pasjonująco. Dla nas - bo liderem TCS 2019/20 jest Dawid Kubacki, a dla narciarskiego świata - bo rywalizacja jest niezwykle wyrównana. Czołowa piątka mieści się w przedziale 31 punktów, sprawa trzech miejsc na podium jest otwarta.

Skoki dziś wyniki live

Turniej Czterech Skoczni kto wygrał. My liczymy na Dawida Kubackiego, który z wszystkich uczestników Turnieju Czterech Skoczni jest najrówniejszy. Polak stawał na podium w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen i Innsbrucku. Do pełni szcześcia brakuje my tylko turniejowego zwycięstwa. Jeśli dokona tego w Bischofshofen, to będzie trzecim Polakiem po Adamie Małyszu i Kamilu Stochu, który wygra Turniej Czterech Skoczni. Skoki narciarskie na żywo.

Dawid Kubacki mistrzem świata, Kamil Stoch wicemistrzem na skoczni normalnej w Seefeld. To był niesamowity wyczyn polskich skoczków, którzy na półmetku rywalizacji na skoczni normalnej w Seefeld zajmowali odpowiednio 27 i 18 miejsca. Kibice nie mogli tego tak zostawić. Zobaczcie najlepsze memy o skokach narciarskich - tak komentują złoto i srebro dla Polski [MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI, DEMOTYWATORY] >>>

Skoki najlepsze MEMY. Kibice komentują wyczyn Dawida Kubacki...

Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen - o której godzinie

niedziela, 5 stycznia

 • 15:00 oficjalny trening
 • 16:30 kwalifikacje

poniedziałek, 6 stycznia

 • 15:30 seria próbna
 • 17:15 konkurs

Turniej Czterech Skoczni WYNIKI kwalifikacji

Kto wygrał skoki dziś? Dawid Kubacki lubi skocznię w Bischofshofen. W kolejnych konkursach Turnieju Czterech Skoczni pnie się w klasyfikacji generalnej. - W Innsbrucku mogło być trochę lepiej w drugim skoku. Czuję, że jeszcze mam rezerwy. Do zawodów w Bischofshofen mam zamiar podejść na luzie, jak do każdych kolejnych w sezonie - zapowiada Kubacki przed decydującym konkursem Turnieju Czterech Skoczni 2019/20. Puchar Świata w skokach WYNIKI live.

KTO PROWADZI W PUCHARZE ŚWIATA? KTO JEST NA CZELE PUCHARU NARODÓW? SPRAWDŹ WSZYSTKIE KLASYFIKACJE!

Skoki dzisiaj kto wygrał

Turniej Czterech Skoczni transmisja online na żywo. Skoczkowie będą rywalizować na Paul-Ausserleitner-Schanze. To jeden element całego kompleksu skoczni w Bischofshofen. Skocznia została otwarta w 1947 roku. Aktualnie jej rozmiar to 142 metry. W 1999 roku na skoczni im. Paula Ausserleitnera rozegrano indywidualny i drużynowy konkurs w ramach mistrzostw świata. To był wielki triumf Niemców, którzy zdobyli złoto w drużynie i indywidualnie za sprawą Martina Schmitta.

Kto wygrał skoki w Bischofshofen

Skoki wyniki na żywo. Dla polskich skoczków to przyjazna skocznia. W Bischofshofen wygrywał Adam Małysz w 2001, a Kamil Stoch aż dwa razy z rzędu w latach 2017 i 2018. Dodatkowo rekordzistą skoczni jest Dawid Kubacki. Dokładnie rok temu lider Turnieju Czterech Skoczni 2019/20 skoczył tu 145 metrów.

DAWID KUBACKI: LIDER TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI, KTÓREMU POMAGAJĄ POKEMONY

Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen - gdzie obejrzeć skoki w telewizji

niedziela, 5 stycznia

 • 15:00 oficjalny trening
 • 16:30 kwalifikacje Eurosport

poniedziałek, 6 stycznia

 • 15:30 seria próbna
 • 17:15 konkurs Eurosport, TVP 1, TVP Sport

Skoki narciarskie: Dawid Kubacki na podium w Innsbrucku i liderem 68. Turnieju Czterech Skoczni

Gala boksu Żmigród

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Uwaga Praca !! Ujawniono sekret na czym inwestorzy zarabiają ogromne pieniądze na bitcoiinie (teraz każdy może zbudować stały dochód rzędu 20.000zł miesięcznie) na stronie: inwestowania.pl

J
Ja

Dzisiaj poniedzialek 6 stycznia a nie niedziela....

G
Gość

skoki oglądajcie na stronie: http://forom.pl/skoki

.

.

Praca 20.000zl "Nowy Biznes Online, HIT roku 2019", wysokie i stałe dochody na poziomie ponad 20.000zł, teraz każdy może tak zarabiać, obecnie można zapisać się bezpłatnie i od razu zacząć zarabiać lub nauczyć się inwestowania na stronie: systemzarabiania.pl

K
Kibic

Gdzie się rozpłynął Wolny ze swoimi 115 metrami ???? Co się z Nim dzieje ???? Szkoda !!!!!!

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie