Zawisza Bydgoszcz pokonał Cuiavię Inowrocław, choć przegrywał 0:2. Zagrali testowani gracze

Redakcja
Kolejny mecz kontrolny rozegrali dziś piłkarze Zawiszy Bydgoszcz. "Niebiesko-czarni" zmierzyli się z Cuiavią Inowrocław. Fot. Aleksander Ryska

Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław

Mecz niespodziewanie doskonale rozpoczął się dla trzecioligowców. Już na samym początku bramkę zdobył Łukasz Nowak i Cuiavia prowadziła 1:0. Inowrocławianie prowadzenie podwyższyli w 32. minucue, kiedy to na listę strzelców ponownie wpisał Nowak.

Jeszcze przed zakończeniem pierwszej części spotkania kontraktowego gola dla Zawiszy strzelił Michał Masłowski. W drugiej połowie kolejne trafienia zanotowali także inni gracze bydgoskiego zespołu: Daniel Mąka, Wahan Geworgian, Jacek Popek i Rafał Leśniewski. Goście odpowiedzieli bramką Przemysława Kędziory.

W zespole Zawiszy zagrali testowani gracze: Paweł Zając (Beskid Andrychów), Ediss Eansts (Łotwa) i Daniel Szymczyk (Omega Kleczów).

Zawisza Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 5:3 (1:2)

Przeczytaj także: Piłkarski sparingowy weekend. Sprawdź wyniki drużyn z regionu!