Prasówka 5.12.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 4.12. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Tak mieszka Kamil Stoch z żoną Ewą. Wnętrza ich domu wyglądają jak z bajki! [zdjęcia - 5.12.21 r.]”?

Prasówka 5.12: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Tak mieszka Kamil Stoch z żoną Ewą. Wnętrza ich domu wyglądają jak z bajki! [zdjęcia - 5.12.21 r.]

Tak mieszka Kamil Stoch z żoną Ewą. Wspaniała posiadłość to największa atrakcja turystyczna Zębu, rodzinnej wsi naszego mistrza. Pałac w góralskim stylu budzi zachwyt turystów. A jak żyją w nim Kamil Stoch i jego żona Ewa? Zobaczcie zdjęcia!

Nie przegap promocji!

📢 Taka ma być waloryzacja emerytur 2022 i nie tylko. Inne świadczenia też mogą być zwaloryzowane [5.12.21 r.]

Wskaźnik waloryzacji rent i emerytur, który będzie znacznie wyższy niż przewidywano. Zgodnie z wrześniowymi założeniami rządu wskaźnik ten miał plasować się na poziomie 4,89%. Inflacja plasuje się jednak na poziomie blisko 8 proc. a to oznacza, że wpłynie również na wysokość wskaźnika waloryzacji rent i emerytur.

📢 Piętnasta Emerytura. Taki pomysł na świadczenie pojawił się niedawno w internecie [5.12.21 r.]

W internecie czytamy w ostatnich dniach o pomyśle na piętnastą emetyturę. Niektórzy piszą nawet, że świadczenie mogłoby pojawić się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. To nie jest jednak pomysł rządowy.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 5.12: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Eurojackpot - te liczby padały najczęściej w 2021 roku. Może przyniosą szczęście? [5.12.21 r.]

Eurojackpot to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych. Graczy kusi wielką pulą nagród, która może wynieść aż 400 milionów złotych. Losowania odbywają się w piątek. Sprawdziliśmy, które liczby padały najczęściej w 2021 roku.

📢 Taka będzie opłata za Abonament RTV 2022. Zobacz, ile zapłacisz za radio i telewizję [5.12.21 r.]

Taka będzie opłata za Abonament RTV 2022. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ustaliła stawki abonamentu RTV na przyszły rok. Wiemy, ile wyniosą opłaty za odbiorniki radiowe i telewizyjne.

📢 Takie będą styczniowe emerytury 2022 - wyliczenia. Zobacz co się zmieni, dzięki emeryturom bez podatku [5.12.21 r.]

Takie będą styczniowe emerytury 2022 - wyliczenia. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Oto lista najlepszych imion na dobry start dla dziecka. Te osoby mają najwięcej pozytywnych cech [5.12.21 r.]

Czy jest szansa, aby pomoc naszemu dziecku już na starcie? Niektórzy wierzą w magiczną moc imion, którym od dawna przypisywane są pewne cechy charakteru, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Sprawdźcie, które imiona według znaczenia zapewnią dziecku najlepszy start w życiu. Może jesteście na liście?

📢 Takie produkty zostały wycofane przez GiS - także z Biedronki i Lidla. Możesz zwrócić towar! [lista - 5.12.21 r.]

Wycofane produkty ze sklepów przez GIS w całej Polsce. Zobacz, które produkty zostały uznane za niebezpieczne przez GIS we grudniu 2021 oraz w poprzednich miesiącach. Sprawdź które serie produktów zostały w trybie pilnym wycofane z obrotu. Warto sprawdzić, czy nie macie ich w swojej kuchni. Najnowsze ostrzeżenia GIS dotyczą m.in mięsa, które można było kupić w znanym dyskoncie.

📢 Tyle pieniędzy dostaną emeryci od stycznia - stawki. Zobacz wyliczenia emerytur bez podatku [5.12.21 r.]

Tyle pieniędzy dostaną emeryci od stycznia - stawki. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Takie dodatki dostaną pracownicy na święta w znanych sklepach. Tyle dostaną w Biedronce czy Lidlu [5.12.21 r.]

Grudzień to czas wzmożonych wydatków, o czym wiedzą pracodawcy. Dlatego od lat przygotowują dla swoich pracowników świąteczne dodatki wypłacane zwykle z funduszu świadczeń socjalnych. To dodatkowe pieniądze, które sprawią, że będziemy mogli sobie pozwolić na bogatsze święta Bożego Narodzenia. Zobaczcie jakie dodatki w tym roku przygotowali pracodawcy.

📢 Oto kalkulator wynagrodzeń po Nowym Ładzie 2022 - wyliczenia. Takie będą pensje brutto i netto [5.12.21 r.]

Oto kalkulator wynagrodzeń po Nowym Ładzie 2022. Miliony Polaków mają skorzystać na reformie podatkowej, którą zapowiada Prawo i Sprawiedliwość. Przede wszystkim mają zmienić się pensje Polaków. Więcej zarobią ci, którzy dostają najmniej. Zobacz, jak mają się zmienić zarobki Polaków w 2022 roku.

📢 Takie mają być emerytury bez podatku 2022 - tabela wyliczeń. Zobacz zmiany w styczniowych emeryturach [5.12.21 r.]

Takie mają być emerytury bez podatku 2022. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Oto najnowsze prognozy pogody na święta Bożego Narodzenia 2021. Jest szansa na białe święta? [5.12.21 r.]

Białe święta Bożego Narodzenia to marzenie nie tylko najmłodszych. Niestety, od kilku lat znane nam tylko ze świątecznych filmów Boże Narodzenie w towarzystwie śniegu. Wiele wskazuje na to, ze w tym roku pogoda może nas mile zaskoczyć i obsypać białym puchem miasta także w święta. Zobaczcie najnowsze prognozy pogody na święta Bożego Narodzenia 2021.

📢 Oni mają duże szanse na wygraną w Lotto. Sprawdźcie, którym znakom zodiaku będzie sprzyjać szczęście [5.12.21 r.]

Grudzień to miesiąc, w którym wydajemy najwięcej pieniędzy! Przygotowania do świąt, prezenty i wiele innych wydatków mogą przyprawić o zawrót głowy. Zobaczcie, kto w tym miesiącu ma szanse na podreperowanie sobie budżetu dzięki szczęściu w grach liczbowych! Sprawdźcie, czy Wasz znak zodiaku jest na liście.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Paulina Chylewska - dziennikarka pochodząca z Bydgoszczy [zdjęcia - 5.12.21 r.]

Paulina Chylewska jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Debiutowała na kanałach emitowanych na antenie TVP 3 Bydgoszcz. Aktualnie związana z Telewizją Polsat, gdzie występuje w charakterze prezenterki sportowej. Zobaczcie w naszej galerii jak mieszka i żyje na co dzień Paulina Chylewska.

📢 Taki dom buduje teraz Piotr Żyła. To tutaj zamieszka z Marceliną Ziętek [zdjęcia - 5.12.21 r.]

Piotr Żyła buduje dom w Ustroniu. To tutaj niedługo zamieszka z ukochaną Marceliną Ziętek. Jak będzie mieszkał Piotr Żyła? Co już zdążył zagospodarować i dlaczego biega na linie w ogrodzie? Zobaczcie zdjęcia z budowy!

📢 Na takie aplikacje w twoim telefonie musisz uważać. One zostały niedawno usunięte z Google Play [5.12.21 r.]

W Sklepie Play znajdziecie masę aplikacji o przeróżnym zastosowaniu, zarówno te pochodzące od dużych i znanych firm jak i te tworzone przez użytkowników, ale zyskujące popularność. Sprawdzamy, które aplikacje zostały wycofane ze Sklepu Play i dla własnego bezpieczeństwa lepiej usunąć z telefonu. Sprawdźcie, czy je macie.

📢 Taka jest tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji 2022. Tyle od marca mają dostawać netto emeryci [5.12.21 r.]

W projekcie budżetu na 2022 roku zapisany został wskaźnik waloryzacji rent i emerytur w wysokości 104,89 proc., a waloryzacja zaplanowana jest na 1 marca. Oznacz to, że według zapowiedzi rządzących, waloryzacja emerytur w przyszłym roku może być wysoka. A to oznacza kolejne podwyżki dla seniorów, bo wcześniej emeryci dostaną inne emerytury ze względu na reformę podatkową.

📢 Tyle będziemy dawać do koperty na weselach w 2022 roku. Mamy stawki od rodziny i znajomych! [5.12.21 r.]

Wszystko wskazuje na to, że w 2022 roku i kwoty, które będziemy wkładać do koperty w ramach ślubnego prezentu, ulegną zmianie. Z informacji zamieszczanych w internecie wynika, że zarówno młodzi mogą oczekiwać nieco wyższych kwot w kopertach, jak i sami goście będą czuli, że aktualne stawki są już nieco za niskie. Zobaczcie, jak zmienią się kwoty, które będziemy wkładać do kopert w 2022 roku.

📢 Ważne zmiany dla kierowców. Nowe znaki drogowe na polskich drogach - to trzeba teraz wiedzieć [zdjęcia - 5.12.21 r.]

W grudniu na ulicach pojawiły się nowe znaki drogowe. Od 2 grudnia na drogach w Polsce pojawiło się sześć nowych znaków drogowych, na które kierowcy będą musieli zwrócić uwagę. Jakie to znaki? Zobacz w naszej galerii, jak wyglądają nowe znaki drogowe.

📢 Taka ma być płaca minimalna 2022. Taki jest kalkulator wynagrodzeń po Nowym Ładzie [5.12.21 r.]

Każdego roku rząd podnosi wynagrodzenie minimalne. To często gwarantowany zastrzyk gotówki dla osób zarabiających najmniej. W 2022 roku najniższe wynagrodzenie wzrośnie do kwoty 3010 złotych brutto, czyli o 210 złotych więcej niż w 2021 roku. Jak się okazuje, nie tylko najniższe wynagrodzenie w 2022 roku się zmieni. Osoby, które zarabiają mniej niż 6 tys. złotych brutto, też mogą liczyć na podwyżki.

📢 Oto osoby, które szczególnie zyskają na podniesieniu płacy minimalnej. Będą mieć w kieszeni więcej! [5.12.21 r.]

Płaca minimalna jak co roku uległa zmianie. Po raz kolejny wzrasta, tym razem o 210 złotych. Czyli najniższym wynagrodzeniem dla osób zatrudnionych na pełnym etacie na umowie o pracę będzie 3010 złotych brutto. To jednak niejedyna podwyżka, która czeka pracowników w 2022 roku! Wielu z nich skorzysta także zwolnieniu z podatku w ramach nowego programu rządowego Polski Ład. Sprawdźcie, kto najwięcej zyska!

📢 Tak możesz usunąć swój dom z Google Maps i Google Street View. Oto kilka prostych kroków [5.12.21 r.]

Jak ukryć swój dom w Google Maps i Street View? Google Maps cieszy się dobrą opinią użytkowników. Mapy są aktualne a nawigacja działa na całym świecie. Google Street View to funkcja Google Maps i Google Earth, która zapewnia panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na wyświetlanie wybranych części świata. Nie wszystkim jednak podoba się fakt, że praktycznie każdy może obejrzeć sobie jego dom z niemal każdej strony. Oto sposób, żeby usunąć swój dom z Mapy Google. Jak ukryć swój dom w Google Maps i Street View? Sprawdź!

📢 Rolnik Szuka Żony - tak bawiła się Marta Manowska na ślubie Bogusi i Krzysztofa [5.12.21 r.]

Kolejny happy end w historii programu Rolnik szuka żony! "Tak" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. Migawkami z ich wesela podzieliła się w sieci Marta Manowska, prowadząca show. - To jest najlepsze wesele, na jakim byłam. Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość - podkreśliła na Instagramie.

📢 Pod tymi znakami zodiaku rodzą się geniusze. Oto ranking do najbardziej genialnych [lista - 5.12.21 r.]

Horoskop nie zawsze traktowany na poważnie mogą wiele powiedzieć o poszczególnych znakach zodiaku. Co mamy zapisane w gwiazdach? Jakie cechy charakteru są przypisane do poszczególnych znaków zodiaku? My postanowiliśmy sprawdzić, które znaki zodiaku noszą geniusze. Sprawdźcie.

📢 Takimi produktami możesz zastąpić masło. Takie zamienniki masz często pod ręką! [lista - 5.12.21 r.]

Zamienników masła szukają nie tylko osoby na diecie eliminacyjnej (głównie bezlaktozowej i bez białek mleka krowiego), ale także osoby, które chcą bardziej kontrolować poziom cholesterolu, nie przepadają za smakiem masła albo po prostu zapomnieli je kupić. Zobacz najlepsze zamienniki masła, które prawdopodobnie masz pod ręką w swojej kuchni.

📢 Tak mieszkają i żyją Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik Szuka Żony. Są zdjęcia z budowy! [5.12.21 r.]

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się w programie Rolnik szuka żony. W 2016 roku wzięli ślub, byli tym samym drugim małżeństwem zawartym dzięki programowi TVP. Choć od edycji z ich udziałem minęło już kilka lat Ania i Grzegorz to jedną z najpopularniejszych par, której losy chętnie śledzą widzowie programu. Zobaczcie, co u nich słychać i jak mieszkają.

📢 Oto horoskop zdrowotny na grudzień. Te znaki zodiaku powinny uważać na swoje zdrowie [lista - 5.12.21 r.]

Zimą bardzo łatwo o przeziębienie. Niestety w grudniu nie wszyscy będą cieszyć się końskim zdrowiem. Przeziębienie, uciążliwy katar, a nawet problemy z żołądkiem na same święta. Kto powinien szczególnie uważać. Zobacz w naszej galerii, które znaki zodiaku muszą w grudniu bardziej zadbać o zdrowie.

📢 Te produkty spożywcze prowadzą do największej utraty wagi. One pomogą najszybciej schudnąć [5.12.21 r.]

Zdaniem ekspertów istnieje 12 produktów spożywczych, które prowadzą do największej utraty wagi. Lekarze i dietetycy zgadzają się, że to niezawodna lista produktów spalających tłuszcz. Które produkty prowadzą do największej utraty wagi? One pomogą najszybciej schudnąć - zobacz w galerii.

📢 Mamy horoskop na 2022 roku. Zobacz, co czeka Twój znak w nadchodzącym roku [5.12.21 r.]

Horoskop to seria przepowiedni zapisanych w gwiazdach dla znaków zodiaku. To, pod jakim urodzimy się znakiem zodiaku to całkowity przypadek, choć wraz z gwiazdą, pod jaką się urodziliśmy, otrzymujemy też szereg cech charakteru. Sprawdźcie, zatem co nas czeka w nadchodzącym roku 2022.

📢 Takie produkty zostały wycofane przez GiS. Możesz zwrócić towar i żądać zwrotu pieniędzy [lista - 5.12.21 r.]

Główny Inspektorat Sanitarny wydał nowe ostrzeżenia dotyczące wycofania określonych produktów spożywczych. Ich spożywanie może być niebezpieczna dla życia i zdrowia.

📢 To dzieje się z organizmem, gdy jemy mandarynki. Te osoby powinny włączyć mandarynki do diety [lista - 5.12.21 r.]

Sezon na mandarynki rozkręca się. Większość z nas kojarzy mandarynki z zimą i świętami, ich zapach i smak przywodzi na myśl błogie dzieciństwo. Mandarynki są mniejszymi i bardziej słodkimi siostrami pomarańczy. Jak się okazuje, warto jeść mandarynki i w ogóle cytrusy nie tylko dla smaku. Mają one bardzo dobry wpływ na zdrowie i samopoczucie. Kto szczególnie powinien włączyć mandarynki do swojej diety? Co dzieje się z naszym organizmem gdy jemy mandarynki? Zobacz!

📢 Tak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Zobaczcie zdjęcia domu aktorki - mamy zdjęcia z wnętrz [5.12.21 r.]

Katarzyna Skrzynecka ciesz się ogromną sympatią widzów. Jest aktorką, prezenterką, a także jurorką programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prywatnie artystka związana jest z kulturystą Marcinem Łopuckim.

📢 Tak przebiega akcja ściągania zaległości za abonament RTV. Te osoby mogą spodziewać się kontroli [5.12.21 r.]

Cały czas trwa akcja ściągania zaległych opłat "za telewizor". Dostaliśmy informacje o ukaranych między innymi z Włocławka. W zeszłym roku Poczta Polska wystawiła ponad 122 tys. tytułów wykonawczych dla urzędów skarbowych.

📢 To kolor oczu mówi o Twojej osobowości. Zradza więcej, niż Ci się wydaje - zobacz listę! [5.12.21 r.]

Mówi się, że oczy są zwierciadłem naszej duszy. Według astrologów to prawda! Dzięki kolorowi oczu możemy poznać cechy charakteru drugiego człowieka. Jaki jest właściciel jasnych oczu, a jaki ciemnych? Sprawdź w naszej galerii, co mówi o Twojej osobowości kolor oczu.

📢 Zaćmienie Słońca grudzień 2021. Te znaki zodiaku najbardziej odczują wpływ zaćmienia Słońca [lista]

Zaćmienie Słońca grudzień 2021. Całkowite zaćmienie Słońca w grudniu 2021 roku to pierwsze takie wydarzenie od wielu miesięcy. W sobotę 4 grudnia 2021 roku nastąpi całkowite zaćmienie Słońca. Zjawisko to, mimo iż nie będzie widoczne w każdym miejscu na świecie, może mieć olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Które znaki zodiaku odczują najsilniej zaćmienie Słońca? Jak całkowite zaćmienie Słońca wpłynie na poszczególne znaki zodiaku? Sprawdź koniecznie!

📢 Taki ma być Nowy Wiek Emerytalny dla chętnych. Oto proponowane zasady emerytur stażowych 2022 [5.12.21]

Kancelaria Prezydenta RP informuje, że projekt emerytur stażowych na pewno powstanie. Według najnowszych informacji, uzgodnione zostały już warunki przejścia na emeryturę stażową. Projekt ustawy o emeryturach stażowych przygotowany został też przez NSZZ „Solidarność”. Sprawdź, jakie będą zasady.

📢 Emerytury bez podatku - tabela wyliczeń. Takie mają być nowe emerytury w 2022 roku [5.12.21]

. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Te znaki zodiaku najlepiej całują. Taki jest ranking stworzony przez astrologów [lista - 5.12.21]

W gwiazdach możemy mieć zapisane, co wydarzy się w naszym życiu, miłości, pracy czy zdrowiu. Nie każdy wierzy w horoskopy, ale dla wielu są swego rodzaju drogowskazem. Na podstawie opisu poszczególnych znaków zodiaku przygotowaliśmy zestawienie osób, które najlepiej całują! Zobaczcie, kto jest na tej liście!

📢 Msza święta z okazji 30-lecia Radia Maryja. Kto w niej uczestniczył? Zobaczcie zdjęcia

W Arenie Toruń została odprawiona msza święta z okazji 30. rocznicy powstania Radia Maryja. Uczestniczy w niej wielu biskupów i polityków.

📢 Nie kupuj tego i nie jedz! Biedronka i Lidl usuwają trującą żywność ze sklepów w Polsce

Sklepy Auchan, Stokrotka, Lidl, Żabka i Biedronka usuwają trującą żywność. To nakaz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który zbadał próbki kiełbas, wędlin, mięsa i jajek. Nie wolno tego jeść! Sieci handlowe usuwają teraz całe partie żywności z półek i ostrzegają klientów przed spożywaniem. GIS wydał decyzję o utylizacji tych produktów. dlatego nie wolno ich już sprzedawać. Żywność wskazana na liście do wycofania jest skażona toksynami i bakteriami oraz zawiera niedozwolone substancje. Niektóre mogą wywoływać uszkodzenie oczu i poronienie. Wyniki kontroli zostały upublicznione w aktualnym raporcie i podlegają natychmiastowej wykonalności. Sprawdź, które produkty muszą być wycofane. To głównie żywność, napoje i używki. Zobacz listę.

📢 Tak wygląda Zdrowie Dance Festival w Ciechocinku. Uzdrowisko opanowali tancerze z całej Polski! [zdjęcia]

W ramach imprezy Zdrowie Dance Festival w Ciechocinku trwają Akademickie Mistrzostwa Polski, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Ciechocinka oraz Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Stylów. Do kultowego uzdrowiska przyjechali tancerze z całej Polski. W naszej galerii zobaczycie jak się prezentują.

📢 Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już udekorowali dom na święta. Na bogato! [zdjęcia]

Do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu, ale gwiazdy już dekorują domy. U Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - na bogato! Duża, piękna choinka, dom przystrojony z dbałością o detale. - W tym roku tematem przewodnim były zabawki. To była jedyna szansa, żeby odwrócić uwagę Henia od choinki - zdradziła Małgorzata Rozenek - Majdan.
Zobaczcie jak przystroili swój dom na święta >>>

📢 Wypadek w Solcu Kujawskim - motocykl zderzył się z autem dostawczym [zdjęcia]

Kilka minut po godzinie 10 w podbydgoskim Solcu Kujawskim doszło do wypadku z udziałem motocykla i samochodu dostawczego. Kierujący jednośladem trafił do jednego z bydgoskich szpitali.

📢 Wojsko sprzedaje mieszkania i lokale użytkowe. Są kawalerki i apartamenty. Własne "M" za niewielkie pieniądze

Wojsko sprzedaje mieszkania w całej Polsce, także w woj. śląskim. Lokalizacje są atrakcyjne, a ceny niższe od rynkowych. Mniejsze i większe mieszkania, lokale użytkowe, garaże i apartamenty zostały wystawione na sprzedaż przez Agencję Mienia Wojskowego. Wojsko pozbywa się nieruchomości, które można nabyć w bardzo okazyjnych cenach.

📢 Kto rozpoznaje tego nastolatka? Zniszczył remontowane torowisko w Grudziądzu powodując ogromne straty

Policjanci z Grudziądza proszą o pomoc w identyfikacji nastolatka, który umyślnie uszkodził nawierzchnię betonową remontowanego torowiska tramwajowego przy ul. Chełmińskiej. Straty sięgają ok. 20 tys. zł!

📢 Toruń. 30. urodziny Radia Maryja. Wielkie otwarcie imprezy w hali sportowej przy ulicy Bema. Mamy zdjęcia!

Radio Maryja obchodzi w sobotę 4 grudnia w Toruniu 30. rocznicę powstania. Od rana zjeżdżają słuchacze z różnych zakątków Polski.

📢 Gdzie i o której oglądać skoki w Wiśle? Skoki w telewizji na żywo: plan transmisji PŚ Wisła 2021 [04.12.2021]

Gdzie oglądać skoki narciarskie w sezonie 2021/22? Gdzie oglądać skoki w Wiśle? O której transmisja skoków w Wiśle? To rewolucja: transmisje na żywo z wszystkich zagranicznych konkursów Pucharu świata kibice obejrzą tym razem w TVN i Eurosporcie. Skoki w TVP? Telewizja Publiczna pokaże jedynie konkursy rozgrywane w Polsce. Gdzie oglądać skoki w Wiśle? To jeden z dwóch weekendów w sezonie, w którym skoki można obejrzeć w TVP. O której godzinie skoki dzisiaj? Gdzie transmisja live TV ze skoków narciarskich? Podajemy godziny transmisji.

📢 Takie domy są na sprzedaż w powiecie chełmińskim. Zobacz oferty z serwisu Otodom

Zobaczcie oferty najtańszych domów na sprzedaż w powiecie chełmińskim z serwisu Otodom.

📢 Na wyjazd do sanatorium z NFZ w Kujawsko-Pomorskiem czeka się obecnie około 20 miesięcy

Ponad 12 tysięcy kuracjuszy z regionu w tym roku już skorzystało z leczenia uzdrowiskowego. Jeśli nie możemy wyjechać w wyznaczonym terminie, jak najszybciej o tym poinformujmy NFZ.

📢 Świąteczna Fabryka Elfów w Sępólnie. Dzieci zostawiły listy Świętemu Mikołajowi [zdjęcia]

W piątek, 3 grudnia, na sępoleńskim rynku, stanęła Świąteczna Fabryka Elfów. Pomocnicy Świętego Mikołaja zbierały w niej listy od dzieci. Teraz trafią do Laponii. Przy okazji maluchy wykonały świąteczne ozdoby, a młodzież i dorośli napisali życzenia, które zawisły na miejskiej choince. A Mikołaj pojawi się 6 grudnia. Zobaczcie zdjęcia!

📢 Papier toaletowy za cienki, koszyki sklepowe za głębokie. Oto najbardziej komiczne reklamacje

  • Ludzie zadziwiają mnie każdego dnia, każdego dnia coraz bardziej - opowiada pracownica handlu. Gdy poznacie przykłady najbardziej komicznych reklamacji klientów różnych firm, zapewne też będziecie mocno zaskoczeni.

📢 Spore zainteresowanie mieszkańców Jarmarkiem św. Mikołaja w Grudziądzu [zdjęcia]

Sporym zainteresowaniem cieszą się kramy usytułowane na Rynku w Grudziądzu. Można zakupić wyroby gastronomiczne, ozdoby świąteczne i różne publikacje. Jest też darmowa karuzela dla dzieci. Jarmark św. Mikołaja potrwa do poniedziałku, 6 grudnia.

📢 Gadający Leonard znowu na Spichrzowej w Grudziądzu. A na ulicach mnóstwo iluminacji świątecznych [zdjęcia]

Nie do poznania zmieniły się uliczki starówki z ulicą Spichrzową na czele w Grudziądzu gdzie dominuje gadający renifer Leonard i bajkowe oświetlenie. Jest też Gabinet Mikołaja, gdzie dzieci mogą napisać listy i "zamówić" prezenty.

📢 Świąteczna iluminacja na Rynku w Grudziądzu. Jarmark św. Mikołaja został uroczyście otwarty [zdjęcia]

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski powitał mieszkańców i przybyłych na Rynek, gdzie rozpoczął się Jarmark św. Mikołaja i wspólnie odliczono moment uruchomienia iluminacji świątecznych i oficjalnego otwarcia Jarmarku św. Mikołaja, który potrwa do poniedziałku (6. grudnia) włącznie.

📢 Eurojackpot - wygrana w Polsce. Padły kolejne wygrane w losowaniu z 3 grudnia 2021

Kolejne losowanie przyniosło kolejne wygrane w Eurojackpot w Polsce. Ile wyniosły wygrane? Sprawdźcie!

📢 Eurojackpot - 3 grudnia 2021 roku. Poznaj ostatnie wyniki losowania Eurojackpot

Kolejne losowanie przyniesie kolejne wygrane w Eurojackpot w Polsce. Sprawdźcie wyniki.

📢 W Żninie otwarto Zakład Opiekuńczo-Leczniczy [zdjęcia]

W piątek (03.12.2021) oficjalnie otwarto Zakład Opiekuńczo - Leczniczy przy ul. Szpitalnej w Żninie.

📢 Eurojackpot Lotto - 3.12.2021 roku. Zobacz wyniki losowania gry

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy piątek między godziną 20.00 a 21.00 i są retransmitowane na stronie Lotto. Wyniki losowania Eurojackpot można także sprawdzić na naszej stronie. Sprawdź wyniki losowania z 3.12.2021.

📢 Śmierć strażaków w Czernikowie. Prokuratura w Lipnie bada sprawę

Prokuratura Rejonowa w Lipnie rozpoczęła śledztwo w sprawie koszmarnego wypadku w Czernikowie, gdzie zginęła dwójka strażaków z tamtejszej OSP. W czwartek, 2 grudnia nad ranem na drodze krajowej nr 10 zderzyły się strażacki wóz bojowy jadący do pożaru oraz ciężarówka. Policja zabezpieczyła oba pojazdy oraz monitoring z okolicznych kamer. Wciąż jednak szuka świadków, którzy mogą przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tej tragedii.

📢 Trwa zbiórka na nowy wóz strażacki dla OSP w Czernikowie

Druhowie z OSP Toruń-Bielawy założyli zbiórkę na nowy wóz dla ochotników z Czernikowa. Samochód gaśniczy po wypadku, do którego doszło 2 grudnia, nie nadaje się do użytku.

📢 Oko w oko z lwem! Żużlowcy na wakacjach. Gdzie odpoczywają gwiazdy PGE Ekstraligi? [zdjęcia]

Listopad i początek grudnia to czas wypoczynku dla gwiazd PGE Ekstraligi. Co w tym roku jest w modzie? Sprawdzamy! Zobaczcie w naszej galerii zdjęć jak odpoczywają po sezonie największe żużlowe gwiazdy.

📢 Oto 14-letnia mistrzyni Polski w karate z Chełmna! To dziewczyna wielu pasji i talentów. Zdjęcia

Kinga Lonser została mistrzynią Polski w kumite podczas Mistrzostw Polski Kyokushin Karate Kenbukai w Gdańsku. To największy sukces zawodniczki reprezentującej Chełmiński Klub Kyokushin Karate. 14-letnia Kinga to nastolatka o wielu talentach i pasjach. I sercu wrażliwym na krzywdę, dlatego chętnie też udziela się charytatywnie.

📢 Grzywna: Groźny wypadek z udziałem dwóch pojazdów na DK 91 koło Chełmży

Do niezwykle groźnego wypadku doszło w piątkowe wczesne popołudnie na DK 91 w miejscowości Grzywna, tuż przy zjeździe w kierunku Browiny.

📢 Tak mieszkańcy naszego regionu biorą lewe zwolnienia. Kto kombinuje najwięcej?

Pandemia koronawirusa i łatwość w dostępie do tzw. teleporad oraz kwitnący w internecie handel zwolnieniami w ogromnym stopniu przyczyniły się do tego, że pracownicy chętnie biorą lewe L-4. Na Kujawach i Pomorzu kobieta była "chora", a m.in. prowadziła zajęcia fitness i naukę tańca.

📢 Taki jest Adam Małysz na co dzień. Oto prywatne zdjęcia skoczka - ma dziś urodziny! [zdjęcia]

Adam Małysz ma dziś urodziny. Nasz mistrz skoków narciarskich kończy 44 lata. Przedstawiamy go na prywatnych zdjęciach.

📢 BKS Visła Proline Bydgoszcz i kolejna pięciosetowa batalia [zobacz zdjęcia]

W meczu 12. kolejki Tauron I Ligi siatkarzy BKS Visła Proline Bydgoszcz wygrała z AZS AGH Kraków 3:2. To już siódmy tie break rozgrywany przez podopiecznych Marcina Ogonowskiego.

📢 Tyle dostaniesz pieniędzy w ramach emerytur bez podatku. Zobacz najnowsze wyliczenia! [2.12]

Tyle dostaniesz pieniędzy w ramach emerytur bez podatku. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Takie znaki zodiaku tworzą najseksowniejsze pary. To mówią horoskopy! [lista]

Możecie wierzyć lub nie, ale ludzie urodzeni danym czasie mają szereg podobnych cech charakteru.

📢 Tyle dajemy do koperty na ślub. Zazwyczaj chrzestni muszą okazać hojność [stawki]

Jak nie wiadomo, jaki prezent kupić młodej parze, to najlepiej wręczyć jej pieniądze. W 2005 roku nowożeńcy dostawali od gości średnio po 300 zł w kopercie. Piszemy, ile w tej kopercie młodzie dostawali w 2021 roku.

📢 Taką emeryturę dostaniesz na rękę w 2022 roku. Zobacz stawki emerytur bez podatku

Taką emeryturę dostaniesz na rękę w 2022 roku. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Zobaczcie tradycyjny i stylowy dom prowadzącej Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor, jedna z najbardziej znanych prezenterek w naszym kraju, od lat prowadzi program „Nasz nowy dom”, w którym pomaga rodzinom w trudnej sytuacji życiowej, remontując ich domy lub mieszkania. Program zyskał ogromną popularność. A jak mieszka prowadząca go osoba? Co jest najważniejsze w jej domu? Sprawdźcie.

📢 Takie rośliny są odporne na przymrozki. Oto kwiaty, które nie boją się zimy [zdjęcia]

Chcesz upiększyć ogród? Są rośliny, które doskonale znoszą niższe temperatury, i będą cieszyły oko nawet zimą. W naszej galerii znajdziesz rośliny mrozoodporne.

📢 Niektóre osoby spod tych znaków zodiaku są uważane za wredne. Oto ranking od najmilszego do najwredniejszego

Data urodzenia zawiera informację o naszych usposobieniu do życia, cechach charakteru, a nawet sposobu, w jaki traktujemy inne osoby. Specjalnie dla naszych czytelników Wróżka Roma przygotowała zestawienie znaków zodiaków - od najmilszego do najwredniejszego. Do jakiej kategorii ty należysz? Sprawdź w naszej galerii.

📢 Takie są domowe sposoby na długie i gęste rzęsy. Dzięki temu rzęsy będą piękne i zdrowe [lista]

Domowe sposoby na długie i gęste rzęsy. Jak domowymi sposobami sprawić, żeby rzęsy były spektakularnie długie i gęste, ale równocześnie żeby ich nie zniszczyć i nie osłabić? Znanych jest wiele sposobów na długie i gęste rzęsy - doczepianie sztucznych kępek rzęs, wydłużające i pogrubiające tusze do rzęs, stosowanie zalotki do podkręcania rzęs. Ale istnieją też domowe sposoby na długie i gęste rzęsy. Którą metodę wybrać? Poznaj domowe sposoby na zdrowe, długie i gęste rzęsy.

📢 Tyle mają wynieść styczniowe emerytury 2022 - tabela wyliczeń. Ile zyskają seniorzy po zmianach podatkowych?

Tyle mają wynieść styczniowe emerytury 2022. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Magda Mołek. Oto wnętrza domu gwiazdy Dzień dobry TVN

Magda Mołek jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Prowadziła programy, takie jak: "Kawa, czy herbata", "Wydarzenia" w TV Puls, "Taniec z Gwiazdami", czy "Dzień dobry TVN". Jest również laureatką wielu nagród, między innymi "Wiktora", czy "Oskar Fashion". Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka i żyje na co dzień Magda Mołek.

📢 Oto tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji. Tyle od marca 2022 mają dostawać netto emeryci

Według zapowiedzi rządzących, waloryzacja emerytur w przyszłym roku może być wysoka. A to oznacza kolejne podwyżki dla seniorów, bo wcześniej emeryci dostaną inne emerytury ze względu na reformę podatkową.

📢 Osoby o tych imionach i znakach zodiaku to najlepsi kierowcy. Oto ranking kierowców według astrologów

Coraz więcej samochodów na ulicach, coraz więcej osób posiada uprawnienia do jazdy. Nie znaczy jednak, ze każdy jest dobrym kierowcą. Okazuje się, że niektórzy to właściwie urodzeni kierowcy! Zobaczcie osoby, o jakich imionach i znakach zodiaku są najlepszymi kierowcami.

📢 Oto suknie ślubne żon polskich skoczków narciarskich. Królowe śniegu! [zdjęcia]

Oto suknie ślubne żon polskich skoczków narciarskich. Ewa Bilan-Stoch, Magdalena Lazar-Zniszczoł, Justyna Lazar-Żyła, Marta Majcher-Kubacka i Agnieszka Lewkowicz-Kot, Agnieszka Rzadkosz-Murańka, a na deser archiwalne fotki ślubne Adama i Izabeli Małysz. Która z pań miała najpiękniejszą kreację ślubną? Zobaczcie zdjęcia!

📢 Mamy zdjęcia wnętrz mieszkania Sanah. Piosenkarka zamieszkała w kamienicy - jest kolorowo! [zdjęcia]

Jej muzyka zdobyła miliony fanów, a na rynku ukazała się nowa płyta sanah – „Irenka”. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność, ale czasami pokazuje, jak mieszka. Możemy zobaczyć wnętrza apartamentu gwiazdy muzyki.

📢 Taka jest tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji. Tyle od marca 2022 mają dostawać netto emeryci

W projekcie budżetu na 2022 roku zapisany został wskaźnik waloryzacji rent i emerytur w wysokości 104,89 proc., a waloryzacja zaplanowana jest na 1 marca. Oznacz to, że według zapowiedzi rządzących, waloryzacja emerytur w przyszłym roku może być wysoka. A to oznacza kolejne podwyżki dla seniorów, bo wcześniej emeryci dostaną inne emerytury ze względu na reformę podatkową.

📢 Takie będą podwyżki emerytur 2022 - mamy wyliczenia. Oto zasady waloryzacji i emerytur bez podatku [2.12]

Według zapowiedzi rządzących, waloryzacja emerytur w przyszłym roku może być wysoka. Ponadto planowana jest reforma podatkowa związana z Polskim Ładem. Dzięki temu na kontach ma pojawić się więcej pieniędzy - "na rękę".

📢 Za to możesz stracić prawo jazdy. Wystrzegaj się tych przewinień na drodze!

Za to możesz stracić prawo jazdy. Utrata prawa jazdy grozi w Polsce za kilka drogowych przewinień. Nie tylko za przekroczenie dozwolonej prędkości. Po zatrzymaniu nas przez policję dokument można utracić na kilka miesięcy, a w najgorszych przypadkach nawet dożywotnio! Sprawdź, za co w Polsce można stracić prawo jazdy.

📢 Tragedia w Czernikowie. W wypadku zginęło dwoje strażaków jadących do pożaru [zdjęcia]

Jan i Ewelina, strażacy ochotnicy z Czernikowa zginęli w czwartek, 2 grudnia jadąc do pożaru. Ich wóz zderzył się z tirem na drodze krajowej nr 10. Trzech innych strażaków zostało rannych w tym samym wypadku. W gminie Czernikowo ogłoszono żałobę. Policja i prokuratura wyjaśniają, co było przyczyną tej tragedii.

📢 Podczas przekazania wozów strażackich wspomniano 29-letnią żołnierkę z Brodnickiego Pułku Chemicznego, która zginęła w wypadku w Czernikowie

W czwartek, 2 grudnia w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy uroczyście odebrano nowy wóz strażacki oraz przekazano, że na 2022 r. zaplanowano kupno kolejnego wozu.

📢 Wypadek w Czernikowie. Zginęli strażak i strażaczka. Gmina ogłasza żałobę

Pan Jan, długoletni pracownik gminy i strażak-ochotnik oraz 29-letnia pani Ewelina także w służbie OSP zginęli w czwartek o poranku w tragicznym wypadku w Czernikowie. Trzech ich kolegów zostało rannych. Jechali gasić pożar i zderzyli się z ciężarówką. Wójt gminy Czernikowo, skąd pochodzili strażacy, powołał sztab kryzysowy. Wkrótce w całej gminie zostanie ogłoszona żałoba.

📢 Dwoje strażaków OSP Czernikowo zginęło w wypadku wozu strażackiego z ciężarówką [zdjęcia]

W czwartek (2 grudnia 2021) nad ranem w Czernikowie wóz strażacki zderzył się z samochodem ciężarowym. Zginęło dwoje strażaków, a trzej zostali ranni.

📢 Osoby o tym imieniu są najmądrzejsze. Kliknij i poznaj znaczenie swojego imienia według astrologów [lista - 2.12]

Możecie wierzyć lub nie. Do imion od dawna przypisywane są pewne cechy charakteru. Przygotowaliśmy dla Was ranking na podstawie imion według opinii ezoteryków. Na podstawie znaczenia imion przygotowaliśmy dla Was zestawienie najinteligentniejszych.

📢 Ten objaw COVID-19 występuje często, a niewiele osób o nim wie

Najbardziej znane objawy COVID-19 to gorączka, zmęczenie, kaszel, utrata węchu i smaku, ból głowy. Wiele osób nie wie jednak, że bardzo często u pacjentów zakażonych wirusem SARS-CoV-2 pojawia się jeszcze jeden istotny objaw jakim jest ból pleców. Może on dotyczyć nawet 15 proc. chorych. Na silny ból pleców skarżą się szczególnie osoby zaszczepione, które zachorowały na COVID-19.

📢 Tragiczny finał poszukiwań pani Moniki pochodzącej spod Golubia-Dobrzynia. Kobieta nie żyje

Cała Polska żyła sprawą zaginięcia 42-letniej pani Moniki, pochodzącej z okolic Golubia-Dobrzynia. Jej historię nagłaśniały ogólnopolskie media. Niestety finał sprawy jest tragiczny – kobieta nie żyje. Zarzut morderstwa usłyszał jej były partner. Pomagać w zacieraniu śladów miało mu dwóch mężczyzn.

📢 Tak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - mamy zdjęcia wnętrz domu

Jasne ściany, nowoczesna łazienka, zadbany ogród - tak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ich dom jest stylowy, a przy tym niezwykle przytulny. Na uwagę zasługuję piękny salon. Sprawdź w naszej galerii, jak mieszkają Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach.

📢 Takie były wesela uczestników programu "Rolnik Szuka Żony". Kilka historii zakończyło się ślubem! [lista]

Okazuje się, że program TVP „Rolnik szuka żony" ma na koncie już kilka związków, które zakończyły się ślubem. Wesela par z rolniczego show budzą ogromne zainteresowanie. W gronie tych, którzy po programie "Rolnik szuka żony" zdecydowali się na zawarcie małżeństwa, jest także mieszkanka Kujawsko-Pomorskiego - Katarzyna z powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Wszystkie śluby bohaterów programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii. Zobaczcie, jak wyglądały wesela.

📢 Tak mieszkają Oliwier Janiak i Karolina Malinowska. Zobaczcie zdjęcia wnętrz ich domu!

Olivier Janiak i Karolina Malinowska od lat tworzą szczęśliwy związek. Modelka i prezenter telewizyjny doczekali się trzech synów. Wraz z rodziną mieszkają w jasnym i przestrzennym mieszkaniu. Widać, że są za pan brat z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszkają i żyją na co dzień Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

📢 Tak mieszka Kamila z Rolnik Szuka Żony. Gospodarstwo robi wrażenie [zdjęcia]

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych. W niedzielę 19 września ruszyła właśnie 8. edycja programu. Wśród uczestników pojawiła się między innymi piękna i młoda Kamila, która szybko zyskała sympatie zarówno widzów jak i kandydatów na jej męża. Zobaczcie, jak mieszka piękna 28-latka.

📢 Takie będą styczniowe emerytury 2022 - tabela wyliczeń. Tak mają wyglądać emerytury bez podatku

Takie będą styczniowe emerytury 2022 - wyliczenia. Na 2022 rok rząd w ramach Polskiego Ładu przygotowuje szereg zmian. Mają one dotyczyć m.in. seniorów z najniższymi emeryturami. Osoby z najniższym świadczeniem mają zostać zwolnione z płacenia podatku. Będzie to dla nich oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Zobacz, ile będzie można zyskać na zmianach w emeryturach w 2022 roku.

📢 Kobiety spod tych znaków są najbardziej niezależne. Oto ranking samodzielnych kobiet [lista]

Znaki zodiaku zdradzają wiele o naszej osobowości. Jeśli zastanawialiście się czasem, dlaczego ktoś ma takie cechy, a nie inne, odpowiedzi można szukać właśnie w astrologii. Szczególnie kobiety lubię z wyprzedzeniem wiedzieć, co czeka je w przyszłości. Specjalnie na życzenie czytelników przygotowaliśmy zestawienie kobiet, które według znaku zodiaku są najbardziej niezależne. Jesteś wśród nich?

📢 Choroby mogą nasilać się w okresie jesienno-zimowym. Zobacz, jakie schorzenia doskwierają szczególnie jesienią i zimą

W okresie jesienno-zimowym częściej zapadamy na choroby zakaźne. Dlaczego się tak dzieje? Powodów jest co najmniej kilka. Jednym z nich jest mniejsze nasłonecznienie, które idzie w parze ze zmniejszoną podażą witaminy D3, która pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu odpornościowego. Nie bez znaczenia jest również to, że zimą spożywamy mniej owoców i warzyw, co może powodować niedobory witamin i składników mineralnych, a w konsekwencji zwiększać ryzyko infekcji. Ubieranie się nieadekwatnie do zmiennych warunków atmosferycznych może być przyczyną niebezpiecznego wychłodzenia organizmu.

📢 Uważaj na te numery telefonów. Nigdy ich nie odbieraj i nie oddzwaniaj! [lista]

Wystarczy, że odbierzemy połączenie z tych numerów, a stracimy duże pieniądze. Oszuści opracowują kolejne metody jak "zarobić" pieniądze kosztem niewinnych użytkowników urządzeń. Tym razem ataki skierowane są na posiadaczy telefonów. Szczególnie teraz, kiedy wiele osób oczekuje telefonów w sprawie terminu szczepień, powinniśmy uważać. Sprawdźcie połączeń, z jakich numerów nie powinniśmy odbierać, albo przynajmniej przemyśleć ich odbiór.

📢 Życzenia imieninowe dla Barbary/Basi [WIERSZYKI, SMS, RYMOWANKI]

4 grudnia obchodzimy imieniny Barbary/Basi. Z tej okazji nie zapomnijcie wszystkim paniom noszącym to imię złożyć życzeń. Oto zbiór najlepszych imieninowych wierszyków dla Barbary/Basi.

ZOBACZ KONIECZNIE

Q&A z Robertem Kubicą

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie