Prasówka 3.07.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 2.07. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Osoby o tych znakach zodiaku są najbardziej cierpliwe. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego znaku”?

Prasówka 3.07: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Osoby o tych znakach zodiaku są najbardziej cierpliwe. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego znaku

Cierpliwość to cecha rzadko spotykana i bardzo cenna. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach jesteśmy nauczeni, że wszystko dostajemy szybko i bez szczególnego wysiłku. Na szczęście według astrologów, wciąż są osoby, którym czekanie nie sprawia trudności. Sprawdzamy, które znaki zodiaku są najbardziej cierpliwe.

Nie przegap promocji!

📢 Takie są wszystkie dopłaty na dzieci 2022. Tak można dostać sporo dodatkowych pieniędzy

Rządowe programy dają dużo możliwości rodzicom zdobycia dodatkowych pieniędzy na dzieci w 2022 roku. Analizujemy je. Podajemy kwoty i zasady.

📢 Mężczyźni spod tych znaków to najwięksi zazdrośnicy. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego znaku

Sprawdzają telefony, kontrolują, są zazdrośni o każdego kolegę z pracy... Związek z zazdrośnikami potrafi być męczący. Na prośbę naszych czytelników zapytaliśmy Wróżkę Romę, które znaki zodiaku są najbardziej zazdrosne. Oto odpowiedzi, jakie uzyskaliśmy. Mężczyźni spod tych znaków są największymi zazdrośnikami. Sprawdź w naszej galerii ranking Wróżki Romy.

Prasówka 3.07: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Tym osobom nie można naliczyć opłat za Abonament RTV. Oni są zwolnieni z płacenia

Tym osobom nie można naliczyć opłat za Abonament RTV. W 2022 roku stawki za abonament RTV pozostają na tym samym poziomie co w 2021 r. Niektórzy są jednak zwolnieni z tego obowiązku - podajemy długą listę osób zwolnionych z tej opłaty.

📢 O tyle więcej będziemy zarabiać od 1 lipca 2022 - stawki netto i brutto. Obniżka PIT z 17 do 12 procent

Od 1 lipca większość pracowników na etatach, umowach cywilnoprawnych, emerytów i przedsiębiorców rozliczających się z wykorzystaniem skali podatkowej, odda mniej pieniędzy fiskusowi.

📢 Takie są emerytury od lipca 2022. Więcej pieniędzy dla seniorów przez zmiany podatkowe

Takie są emerytury od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Osoby o tych imionach to najgorsze żony. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was zestawienie, które powstały na podstawie znaczenia imion i horoskopu. Zobaczcie, kobiety o jakim imieniu i znaku zodiaku uznawane są za najgorsze żony. Pamiętajcie jednak, aby horoskopy czytać z przymrużeniem oka. Szczegóły w powyższej galerii.

📢 Osoby o tych imionach są najzdolniejsze. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia

Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak to możliwe, ze jedni z nas są bardziej a inni mniej zdolni to możliwe, że ma na to wypływ gwiazda, pod jaką się urodziliśmy. Zwyczajnie niektórzy mają do tego większe predyspozycje, inni potrzebują więcej pracy. Zobaczcie, osoby spod jakich znaków zodiaku i imion są najzdolniejsze.

📢 Dzieci o takich imionach przyciągają pieniądze. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia

Dzieci dorastają, idą do szkoły, potem wyruszają w wielki świat i zaczynają pracę. Wszyscy rodzice mają nadzieję, że ich pociechy odniosą w życiu sukces. Okazuje się, że przyszłość i los może zostać określony już od samego początku - ze względu na nadane imiona. Badanie pokazało listę imion dzieci, które prawdopodobnie w przyszłości zarobią najwięcej pieniędzy. Osoby o tych imionach przyciągają pieniądze. Zobacz koniecznie na naszej liście imiona, którym pisane jest bogactwo.

📢 Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Zdaniem Wróżki Romy te pary nie stworzą udanego związku

Toksyczna miłość zostawia po sobie bolesne znamiona. Dlaczego jest tak, że mimo sygnałów wysyłanych przez intuicje i tak ulegamy pokusie, wchodząc w związek skazany na porażkę? Czynników jest bardzo wiele. Odpowiedzi można również szukać w horoskopie. Według astrologów to właśnie znak zodiaku definiuje nasze podejście do miłości. Również to, od kogo powinniśmy się trzymać z daleka.

📢 Lidl, Biedronka, IKEA i inne sklepy wycofują ten towar. Tego nie kupuj - oto nowe ostrzeżenia GIS

Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenia, dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Wyniki kontroli pracowników GIS zostały opublikowane i wiemy, których produktów nie wolno spożywać i kupować. Zobacz, jakie towary zostały wycofane ze sklepowych półek.

📢 Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są często najbardziej toksyczni

Kłamią, manipulują i zawsze ukrywają swoje intencje. Toksyczni mężczyźni, bo o nich mowa, nie zawahają się przed niczym, aby osiągnąć zamierzone cele. Związek z nimi jest trudny, bolesny i czasami zostawia ślady w psychice ofiar na lata! Wróżka Roma przedstawia listę znaków, które mają największe skłonności do toksycznych zachowań w związku.

📢 Najmodniejsze paznokcie na lato - lipiec 2022. Zobacz modne stylizacje, wzory i kolory manicure na początek lata

Paznokcie to wizytówka kobiety? Dla tych pań, które się z tym zgadzają, mamy propozycje manicure na lipiec 2022. Zobacz jakie paznokcie są najmodniejsze, jakie trendy pojawiły się na początek lata. Swoje prace pokazały stylistki paznokci i salony kosmetyczne z Golubia-Dobrzynia.

📢 Oto tabela wypłat emerytur od lipca 2022. Zobacz, jakie będzie twoje świadczenie po zmianach

Oto tabela wypłat emerytur od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Te osoby dostaną dopłaty na dzieci, prąd, gaz, węgiel i do kredytu. Oto aktualne zasady i kwoty

Rządowa pomoc dotyczy m.in. rodziców, ale nie tylko oni mogą liczyć na dopłaty. Jednak od nich zacznijmy.

📢 Takie będą emerytury od lipca 2022. Oto stawki świadczenia brutto i netto

Takie będą emerytury od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Te znaki zodiaku są sobie pisane. Wróżka Roma sprawdziła, kto pasuje do siebie najbardziej

Horoskop prawdę Ci powie. Tym razem Wróżka Roma sprawdziła, które znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej. Specjalnie na życzenie czytelników znana astrolog przygotowała szczegółowe zestawienie. Te znaki zodiaku są sobie pisane. Sprawdź szczegóły w naszej galerii.

📢 Takie emerytury otrzymają seniorzy od lipca 2022. Mamy najnowsze stawki brutto i netto

Takie emerytury otrzymają seniorzy od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Oto propozycje zmian

Będzie nowy wiek emerytalny w Polsce? Takie mogą być emerytury stażowe. Do Sejmu trafiły dwa projekty dot. tzw. "stażówek". Pierwszy z nich złożyła "Solidarność", a drugi prezydent Andrzej Duda. Co jest zawarte w tych projektach? Jakie trzeba będzie spełnić warunki, aby przejść na emeryturę stażową i kiedy mogą one wejść w życie?

📢 Taki jest najgorszy czas na picie kawy. Kiedy w ciągu dnia lepiej nie pić kawy? To mówią dietetycy

Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów na świecie. Wiele osób pije ją każdego dnia, a nawet kilka razy dziennie. Korzyści płynące z picia kawy nie kończą się na pobudzeniu, poprawie czujności i koncentracji. Czarna kawa może też poprawiać zdolności poznawcze, wspomagać trawienie, działać przeciwzapalnie. Badania wskazują, że kawa może nawet chronić przed demencją. Chociaż prozdrowotne właściwości kawy są powszechnie znane, są chwile w ciągu dnia, kiedy nie powinno się jej pić - nie tylko nie przyniesie spodziewanych korzyści, ale może być wręcz szkodliwa. Kiedy lepiej nie pić kawy? Jaki jest najgorszy czas na picie kawy w ciągu dnia? Zobacz teraz, co mówią dietetycy.

📢 Tak Anna i Robert Lewandowscy świętują rocznicę ślubu na Majorce. Mamy prywatne zdjęcia pary!

22 czerwca Anna i Robert Lewandowscy obchodzą rocznicę ślubu. Sportowa para świętuje na Majorce.

📢 Mamy nową listę podejrzanych numerów telefonów. Uważaj - bo może cię to słono kosztować!

Oszuści wyszukują coraz więcej sposobów na wyłudzanie pieniędzy. Jednym z nich jest dzwonienie na nasze numery telefonów. Odebranie takich połączeń, jak i oddzwanianie, naraża nas na poniesienie dużych kosztów. W naszej galerii dowiesz się, jakie numery telefonów należy lekceważyć.

📢 Tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji 2023. Takie są prawdopodobne wyliczenia

Wskaźnik waloryzacji to średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych w poprzednim roku kalendarzowym zwiększony o co najmniej 20% realnego wzrostu przeciętnego wynagrodzenia w poprzednim roku kalendarzowym. Z tego powodu waloryzacja emerytur 2023 zapowiada się rekordowo.

📢 Dodatkowe 500 Plus dla seniorów? Taka jest propozycja świadczenia dla długoletnich małżeństw

Do Sejmu trafiła petycja ws. przyznawania 500 złotych dla małżeństw. Należałoby spełnić jednak pewien warunek, by otrzymać pieniądze. Sprawdź, jakie są proponowane zasady przyznawania 500 plus dla małżeństw.

📢 300 plus w 2022 roku - ważne terminy. Tak będzie wypłacane 300 plus w najbliższym czasie

Od 1 lipca 2022 roku rusza nabór wniosków o 300 plus. Wnioski o wsparcie z programu "Dobry start 300 plus" na nowy rok szkolny 2022/2023 będą przyjmowane przez ZUS wyłącznie elektronicznie, a pieniądze przekazywane na rachunki bankowe. Zobacz, co trzeba teraz wiedzieć o programie "Dobry start 300 plus". Sprawdź, żeby nie stracić pieniędzy!

📢 Oto stawki emerytur od lipca 2022. Takie pieniądze dostaną emeryci już wkrótce

Oto stawki emerytur od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 W te dni warto spojrzeć w niebo. Takie ciekawe zjawiska astronomiczne zobaczymy w Polsce w 2022 roku

Kalendarz zjawisk astronomicznych. W 2022 roku warto spoglądać w niebo. Spektakularne deszcze meteorów, zaćmienia Słońca i zaćmienie Księżyca - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na obserwatorów nocnego nieba. Sprawdź, jakie zjawiska astronomiczne będzie można zobaczyć w 2022 roku na niebie w Polsce.

📢 Takie są skuteczne sposoby na płaski brzuch bez diety. Oto sprawdzone metody na płaski brzuch [lista]

Czy można mieć płaski brzuch bez stosowania specjalnej diety? Brzuch często bywa największą przyczyną kompleksów, ponieważ to właśnie na nim najszybciej odkłada się tkanka tłuszczowa, zwłaszcza u kobiet. Jak skutecznie zwalczać tłuszcz brzuszny, znany również jako tłuszcz trzewny? Jak mieć płaski brzuch bez diety? Oto kilka wskazówek i sprawdzonych sposobów na płaski brzuch bez stosowania diety. Poznaj je teraz w naszej galerii.

📢 Dom Agaty Młynarskiej. Tak mieszka i żyje na co dzień znana dziennikarka [zdjęcia]

Biała kuchnia, pudrowy róż, dywan w stylu vintage - taki styl wybrała Agata Młynarska. Mieszkanie dziennikarki jest kobiece i niezwykle przytulne. Dominują w nim jasne kolory i modne dodatki. Na uwagę zasługuje imponująca kolekcja książek w gustownym salonie. Sprawdź w naszej galerii, jak mieszka i żyje na co dzień Agata Młynarska.

📢 Tak wakacje spędzają Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik Szuka Żony. Podróż do Turcji i rodzinne chwile w ogródku

Ania i Grzegorz Bardowscy to jedna z najsłynniejszych par reality show TVP "Rolnik szuka żony". Udowodnili, że znalezienie miłości w programie telewizyjnym jest możliwe. Bardowscy chętnie dzielą się z widzami fragmentami swojej codzienności. Obecnie możemy podziwiać, jak słynna para spędza wakacje. Sprawdź w artykule!

📢 Takie błędy popełniamy najczęściej, przyrządzając bób. Przez to jest twardy i niesmaczny

Bób to warzywo strączkowe, po które chętnie sięgamy w sezonie letnim. Bób to pożywna i nietucząca przekąska - zawiera mało tłuszczu, za to dużo białka oraz błonnik. Gotowanie bobu wydaje się być dość proste, jednak przyrządzając bób można popełnić błędy, które doprowadzają do pogorszenia smaku. Przez to bób jest twardy, suchy i ogólnie niesmaczny. Zobacz koniecznie, jakie błędy są popełniane najczęściej podczas przyrządzania bobu. Sprawdź teraz w naszej galerii, na co zwrócić uwagę, gotując bób.

📢 W te dni zostanie wypłacona czternasta emerytura 2022. Zobacz, kiedy dostaniesz pieniądze

W te dni zostanie wypłacona czternasta emerytura 2022. Czternasta emerytura zostanie wypłacona także w 2022 roku - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Do seniorów po raz kolejny powędruje dodatkowe świadczenie. Wiemy, kiedy ruszą wypłaty nowych "czternastek".

📢 Tak Robert i Anna Lewandowscy urządzili się na Majorce. Luksusowa willa, basen, piękne widoki [zdjęcia]

Robert Lewandowski marzy o grze w FC Barcelona i przenosinami z Niemiec do Hiszpanii. Póki co, z rodziną spędza czas w nowym domu na Majorce.

📢 W marinie Grudziądz rywalizowali strongmani walczący o Puchar Polski [zdjęcia, wyniki]

W grudziądzkiej marinie odbyły się zawody Pucharu Polski Strongman 2022. Zmagania siłaczy dopingowali grudziądzanie oraz goście z okolicznych miast.

📢 Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zaręczeni! Modelka z Torunia powiedziała "tak" w Licheniu

Stało się! Pod koniec maja Agnieszka Wasilewska, modelka z Torunia, powiedziała "tak" i zgodziła się zostać żoną Piotra Mroza, aktora znanego z "Barw szczęścia" i "Gliniarzy". Para zaręczyła się w Licheniu.

📢 Kibice Abramczyk Polonii Bydgoszcz dali wsparcie żużlowcom i pomogli pokonać Orła. Mamy zdjęcia z trybun

Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała Orła Łódź 46:44 po emocjonującym meczu i zgarnęła kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. W sobotę przy Sportowej 2 było gorąco nie tylko ze względu na temperaturę, ale również wydarzenia na torze. Goście mocno postawili się polonistom i do ostatniego biegu trwała walka o zwycięstwo. Bydgoska drużyna jak zwykle mogła liczyć na wsparcie swoich kibiców. Byliście na meczu? Poszukajcie się na zdjęciach! >>>

📢 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź. Fatalne wypadki, walka do ostatniego biegu i komplet juniora [zdjęcia]

Do ostatnich metrów ostatniego biegu Abramczyk Polonia walczyła o zwycięstwo nad Orłem Łódź. Bohaterami - niepokonany Wiktor Przyjemski i odrodzony Oleg Michaiłow.

📢 Tragedia niedaleko Grudziądza. 54-letni mężczyzna utonął w jeziorze Salno

Tragedia wydarzyła się w sobotę (2 lipca 2022) w gminie Gruta w powiecie grudziądzkim. W jeziorze Salno utonął mężczyzna.

📢 Takie są najlepsze i najgorsze ubrania na lato. Tych tkanin lepiej nie wybierać w czasie upałów [lista]

Wybierając stylizację na lato, warto zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego jest wykonane ubranie. Skład materiału powinien być jednym z najistotniejszych czynników wpływających na wybór ubrań latem. Niektóre tkaniny są wręcz idealne na lato i upały, inne lepiej schować głęboko w szafie. Nawet najpiękniejsza i najmodniejsza stylizacja uszyta z nieodpowiedniego materiału, może w czasie upałów okazać się uciążliwa w noszeniu. Jakich ubrań lepiej nie nosić latem? Zobacz teraz w naszej galerii najlepsze i najgorsze ubrania na lato.

📢 Mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź na żywo. Emocje do ostatniej prostej!

Od godziny 16 nasza relacja na żywo z meczu eWinner pierwszej ligi żużlowej: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź.

📢 Trwa 46. Wielki Turniej Rycerski w Golubiu-Dobrzyniu. Zobacz zdjęcia z rozpoczęcia, pojedynku rycerzy i jarmarku

W samo południe w sobotę 2 lipca uroczyście otwarto 46. Wielki Turniej Rycerski na zamku w Golubiu-Dobrzyniu. Potrwa on do niedzieli 3 lipca. Czeka moc atrakcji, w tym pokazy, walki rycerzy, jarmark i nocny spektakl.

📢 Te osoby otrzymają w tym roku czternastą emeryturę 2022. Sprawdź, czy należą ci się dodatkowe pieniądze

Te osoby otrzymają w tym roku czternastą emeryturę 2022. Czternasta emerytura zostanie wypłacona także w 2022 roku. Znamy już stawki i terminy wypłat. Sprawdziliśmy, kto otrzyma dodatkowe świadczenie dla seniorów w tym roku. Zobacz, czy także otrzymasz powiększony przelew o czternastą emeryturę.

📢 Bydgoszcz Open Water Swimming 2022. 24 godziny pływania w Brdzie [zdjęcia]

W sobotę w południe rozpoczął się pływacki maraton w Bydgoszczy - 24h Bydgoszcz Open Water Swimming.

📢 Dzieje się w Minikowie! Targi AGRO-TECH, Kujawsko-Pomorskie Dni Pola i wystawy zwierząt [zdjęcia]

2 lipca rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH Minikowo, Kujawsko-Pomorskie Dni Pola, Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego i Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Tyle wydarzeń na terenie Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie! Są także kiermasze podczas których można kupić rośliny ozdobne i żywność. Na zdjęciach prezentujemy co działo się w sobotę, ale to dwudniowy cykl wydarzeń, zatem warto przyjechać tu także 3 lipca.

📢 Krajobraz po burzy w Toruniu. Około 100 interwencji strażaków w ciągu doby i ranny strażak

W Toruniu tylko w ciągu doby strażacy z Torunia i okolic interweniowali około 100 razy. Podczas jednych działań strażak został zraniony w nogę.

📢 Tak mieszka Krzysztof Stanowski. Piękna willa, własny las i boisko. Tam bawił także Czesław Michniewicz [zdjęcia]

Krzysztof Stanowski to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy sportowych w Polsce. To twórca portalu Weszło, Kanału Sportowego i bliski przyjaciel Czesława Michniewicza. Wraz z żoną i dwójką synów mieszka w pięknej rezydencji pod Warszawą. Często bawi tam także Czesław Michniewicz. Zobaczcie zdjęcia ze środka!

📢 Kilkanaście aut zniszczonych po burzy w miejscowości Wieniec Zdrój [zdjęcia]

Wczorajsza burza wyrządziła ogromne straty na parkingu przed jednym z uzdrowisk w miejscowości Wieniec Zdrój w pow. włocławskim. Połamane drzewa spadły na kilkanaście zaparkowanych aut.

📢 Kobiety o tym imieniu są najlepszymi żonami. Zobaczcie, co mówią o was gwiazdy! [lista - 2.07.2022]

Na podstawie znaczenia imion przygotowaliśmy zestawienie najlepszych żon. Zobaczcie panie, o jakim imieniu się na nim znalazły.

📢 Osoby o tych imionach są najmądrzejsze. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [2.07.2022]

Do imion od dawna przypisywane są pewne cechy charakteru. Przygotowaliśmy dla Was ranking na podstawie znaczenia imion według opinii ezoteryków. Na podstawie znaczenia imion przygotowaliśmy dla Was zestawienie najinteligentniejszych.

📢 To pyli w lipcu i wywołuje teraz alergie. Najnowszy kalendarz pylenia lipiec 2022 [lista]

Co teraz pyli? Jakie pyłki wywołują alergie w lipcu? Upalna i sucha pogoda sprzyja pyleniu rośli. Lipiec to dla wielu alergików jeden z trudniejszych okresów. To okres najbardziej intensywnego pylenia traw i chwastów (babka, szczaw, pokrzywa, komosa, bylica). Na co trzeba szczególnie uważać? Które rośliny pylą w lipcu? Sprawdź teraz kalendarz pylenia na lipiec 2022 w naszej galerii.

📢 Takie są właściwości lecznicze bobu. W przypadku takich schorzeń może pomóc bób [lista]

Bób to popularne letnie warzywo. Najczęściej spożywane jest w formie przekąski, ale może także służyć do przyrządzania lekkich i pożywnych dań. Prezentujemy właściwości zdrowotne bobu. Sprawdź, dlaczego warto jeść to warzywo.

📢 Kąpieliska w Kujawsko-Pomorskiem. Z nich można będzie korzystać latem 2022 roku

Główny Inspektorat Sanitarny prowadzi serwis kąpieliskowy, czyli portal informacyjny na temat kąpielisk w Polsce. Z województwa kujawsko-pomorskiego znalazło się w nim ponad 40 miejsc. Większość z nich rozpoczęła działalność w drugiej połowie czerwca 2022, natomiast kolejne uruchomione zostały od 1 lipca.

📢 Krajobraz po burzach w Kujawsko-Pomorskiem. Setki interwencji i wypadek wozu OSP Śliwice

To nie był spokojny, piątkowy wieczór na Kujawach i Pomorzu. Przez nasz region przeszły bardzo gwałtowne burze z ulewnym deszczem, bardzo silnym wiatrem i gradem. Strażacy zanotowali setki interwencji, wypadkowi uległ wóz OSP Śliwice. Trzech strażaków doznało lekkich obrażeń, a po uderzeniu w przewrócone drzewo przez samochód osobowy dwie osoby zostały ranne.

📢 Tak wyglądała Bydgoszcz w trakcie i po burzy. Pogoda narobiła wielu szkód

Burza w Bydgoszczy pojawiła się po południu. Strażacy mieli dużo pracy, ponieważ powaliło wiele drzew. Ulice w mieście zostały pozalewane tak, że samochody miały problem przejeżdżać. Nasz fotoreporter uchwycił dużo ujęć, na których możecie zobaczyć skutki piątkowej pogody. Zobaczycie je w naszej galerii.

📢 W Złotnikach Kujawskich rozmawiali z ministrem i wojewodą o sytuacji w Polsce i polskich samorządach. Zdjęcia

O sytuacji w kraju, Europie oraz o tym, co dzieje się w polskich samorządach dyskutowali w Złotnikach Kujawskich z przedstawicielami samorządów i mieszkańcami minister Łukasz Schreiber i wojewoda Mikołaj Bogdanowicz.

📢 Tak wygląda po burzy w naszym regionie. Zobacz zdjęcia naszych Czytelników

W piątkowy wieczór burze przeszły przez woj. kujawsko-pomorskie. Towarzyszyły im ulewne opady deszczu i silne podmuchy wiatru, a także grad. Otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć od naszych Czytelników. Tak wygląda w regionie po piątkowej burzy.

📢 Burza i wichura przeszły przez powiat chełmiński. Oto skutki. Zdjęcia

Aż 65 zgłoszeń odebrali w ciągu dwóch godzin chełmińscy strażacy. Ręce maja pełne roboty zarówno ratownicy z Chełmna, jak i z jednostek w powiecie.

📢 Burza i ulewa w Bydgoszczy. Zalane ulice w centrum, mnóstwo zniszczeń [zdjęcia od czytelników]

Potężna burza przeszła dzisiaj późnym popołudniem przez Bydgoszcz. Zalanych zostało wiele ulic w centrum miasta. Wiatr połamał także mnóstwo drzew i konarów. Strażacy mają pełne ręce roboty.

📢 Zawisza Bydgoszcz pozyskuje piłkarzy i się z nimi żegna. Jest też nowy sponsor

Piątek był bardzo gorącym dniem w Zawiszy Bydgoszcz. Pożegnano siedmiu zawodników, poinformowano o pozyskaniu jednego nowego piłkarza i przedłużeniu umowy z kolejnym. Jest też nowy sponsor.

📢 Tak było na przemarszu i rozpoczęciu 46. Wielkiego Turnieju Rycerskiego w Golubiu-Dobrzyniu. Zobacz zdjęcia

Tradycyjnie przemarszem przez Golub-Dobrzyń rozpoczął się 46. Wielki Turniej Rycerski. W sobotę i niedzielę 2-3 lipca mnóstwo atrakcji będzie czekać na zamku.

📢 Silna burza przeszła przez powiat inowrocławski. 25 interwencji straży pożarnej. Zobaczcie zdjęcia

Przez Polskę przechodzą niebezpieczne burze. Przeszły również przez powiat inowrocławski. Towarzyszyły im ulewy, silny wiatr i opady gradu. Strażacy interweniowali 25 razy, głównie w gminie Dąbrowa Biskupia.

📢 Poszukiwane rzadkie monety PRL. Te najrzadsze! Ile można dostać za obiegowe monety PRL-u? Kolekcjonerzy są w stanie za nie płacić krocie!

Wartość kolekcjonerska niektórych przedmiotów robi wrażenie zwłaszcza w przypadku pieniędzy, których faktyczne nominały w ogóle by nie sugerowały tak dużej wartości. Dotyczy to w szczególności pieniędzy z PRL-u, które obecnie są warte kilkadziesiąt, a nawet kilkaset razy więcej niż były warte w dniu pojawienia się na rynku. O jakich monetach dokładnie mowa i dlaczego w ogóle są tyle warte? Za jakie monety kolekcjonerzy zapłacą krocie? Zobacz!

📢 Te banknoty PRL-u są warte fortunę! Stare banknoty poszukiwane przez wielu kolekcjonerów

Niezwykła wartość kolekcjonerska cechuje wiele starych przedmiotów. W szczególności wyróżnia się tu zarówno stare monety, jak i stare banknoty z PRL-u. Choć jeszcze niedawno ich wartość mogła nie robić wrażenia, dla kolekcjonerów są wiele warte. Można na nich zarobić ogromne pieniądze. Jaka obecnie jest ich wartości i od czego ona zależy? Które banknoty są obecnie najbardziej poszukiwane przez kolekcjonerów? Zobacz!

📢 Masz taki banknot? Sprawdź w portfelu! Możesz być bogaty! Zobaczcie najdroższe i najbardziej wartościowe banknoty!

Banknot, który masz w portfelu, może być warty kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. Jak to możliwe? Znaczenie ma jego numer seryjny. Które banknoty są najbardziej poszukiwane przez kolekcjonerów? Ile są warte? Sprawdź, jakie banknoty trzymasz w portfelu. Możesz zarobić na nich fortunę!

📢 Poseł Kwiatkowski inicjatorem komisji sejmowej w sprawie wariantów przebiegu S5 w okolicy Grudziądza

Sejmowa komisja infrastruktury, której członkiem jest poseł Robert Kwiatkowski z koła parlamentarnego Polskiej Partii Socjalistycznej została zwołana na 6 lipca. Jej tematem mają być warianty przebiegu S5 w okolicy Grudziądza z uwzględnieniem budowy mostu na terenie Gminy Grudziądz.

📢 X Plener Rzeźbiarski U Styperków w Rudzie pod Grudziądzem. Rzeźbiarze pracowali w pocie czoła [zdjęcia]

W upalną pogodę rzeźbiarze wylewali litry potu przy mozolnym tworzeniu wielkogabarytowych figur aniołów na X Plenerze Rzeźbiarskim u Styperków w Rudzie pod Grudziądzem. W sobotę, 2 lipca o godzinie 15 - tej oficjalne zakończenie pleneru.

📢 Burze w Kujawsko-Pomorskiem - tak było w piątkowy wieczór [zapis relacji na żywo]

Bardzo niebezpieczne burze przeszły przez teren woj. kujawsko-pomorskiego. Towarzyszyły im ulewy, silny wiatr i opady gradu. Śledziliśmy dla Was na żywo aktualną sytuację pogodową w regionie.

📢 W Chełmnie trwa odpust chełmiński. Będzie procesja odpustowa. Byliśmy na jarmarku. Zdjęcia

W Chełmnie trwa odpust chełmiński. Co się dzieje na jarmarku odpustowym? Zobaczcie.

📢 Takie uczucie po jedzeniu może oznaczać poważną chorobę. Na te objawy lepiej uważać [lista]

Ciało wysyła pewne znaki ostrzegawcze, które są sygnałem, że coś może być nie tak z organizmem. Okazuje się, że wygląd nóg, stóp, dłoni, palców, oczu, języka czy skóry może wiele powiedzieć na temat kondycji organizmu. Takie uczucie po zjedzeniu posiłku może oznaczać poważne choroby. Jeśli masz podobne odczucia po jedzeniu, lepiej skonsultuj się z lekarzem. Sprawdź teraz najważniejsze znaki ostrzegawcze w naszej galerii.

📢 Pożar, przewrócony słup, podtopione domy, uszkodzony przystanek... Wichura przeszła przez powiat brodnicki

Od g. 20 w czwartek, 30 czerwca do g. 4, 1 lipca strażacy z powiatu brodnickiego mieli wiele pracy w związku z usuwaniem skutków wichury, która przeszła przez powiat.

📢 Wypoczynek w czasach PRL-u. Tak wyglądały wówczas wczasy i kolonie letnie [zdjęcia]

Wakacje w pełni. Wielu z nas spędza je za granicą lub w rodzimych ośrodkach w górach, nad morzem, nad jeziorami. Przypomnijmy, jak wczasowanie wyglądało w czasach PRL-u. Popatrzcie na zdjęcia z zasobów Narodowego Archiwum Cyfrowego.

📢 W tych dniach spodziewaj się wypłat czternastej emerytury 2022. Znamy terminy przelewów

W tych dniach spodziewaj się wypłat czternastej emerytury 2022. Czternasta emerytura zostanie wypłacona także w 2022 roku - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. Do seniorów po raz kolejny powędruje dodatkowe świadczenie. Wiemy, kiedy prawdopodobnie ruszą wypłaty nowych "czternastek".

📢 Takich butów lepiej teraz nie nosić – są tandetne i mogą zrujnować całą stylizację. Oto, co wymienia żona milionera

Moda stale się zmienia, są jednak takie modele obuwia, które goszczą w niej na dobre. Istnieją modele obuwia damskiego, które powinna mieć każda kobieta, niezależnie od wieku, wzrostu, wagi czy zawodu. Anna Bey - żona milionera i odnosząca sukcesy bizneswoman uważa, że istnieją też buty, które nie powinny się znaleźć w szafie żadnej kobiety. Jej zdaniem takie obuwie może zrujnować cały strój. Jakich butów lepiej nie nosić? Zobacz teraz w galerii.

📢 Osoby o tych imionach są najbardziej inteligentne. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [lista]

Wiele osób zastanawia się nad znaczeniem imienia. Dawniej wierzono, że nadawanie imienia ma właściwości magiczne i określa cechy charakteru człowieka. My sprawdziliśmy, które imiona według księgi imion uchodzą za najbardziej inteligentne. Sprawdź w naszej galerii, czy jesteś wśród nich.

📢 Takie są teraz aktualne zarobki leśników. Oto stawki od gajowego do dyrektora Lasów Państwowych

Sowite wynagrodzenia i pokaźny socjal - tak zwykle postrzegani są etatowi pracownicy Lasów Państwowych. Ile w tym prawdy? Postanowiliśmy sprawdzić.

📢 Te osoby nie powinny jeść żółtego sera. W tych przypadkach jest bardzo szkodliwy

Ser żółty to popularny dodatek do dań i kanapek. Wiele osób spożywa go nawet codziennie. Choć w małych ilościach u ludzi zdrowych nie wyrządza żadnych szkód, to w przypadku osób cierpiących na pewne schorzenia lub spożywających go w nadmiarze może być niebezpieczny. W artykule prezentujemy, kto powinien wykluczyć ser żółty z diety.

📢 Te znaki zodiaku są najbardziej ciekawskie. Osoby o tych znakach lubią mieszać się w cudze sprawy

Mówi się, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Osoby urodzone w pewnych miesiącach zdają się nie brać sobie tego powiedzenia do serca. Prezentujemy listę najbardziej ciekawskich znaków zodiaku.

📢 To możesz zrobić z nadmiarem jaj. Tak krok po kroku przyrządzisz prosty makaron w stylu włoskim

Carbonara, czyli makaron z jajkiem, wędliną i serem nie jest w Polsce czymś nadzwyczajnym. Ale włoska wersja różni się od naszej tym, że jajo nie zmienia się w jajecznicę, ale tworzy gładki, serowo-jajeczny sos. To proste, szybkie i tanie danie. Sprawdźcie w naszej galerii.

📢 Tak mieszka Kasia Tusk. Zaglądamy do wnętrz domu córki Donalda Tuska [zdjęcia]

Kasia Tusk jest zaliczana do grona najpopularniejszych blogerek w Polsce. Jej blog Make Life Easier cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników internetu. Na swoim instagramie blogerka często publikuje prywatne zdjęcia. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka na co dzień córka Donalda Tuska.

📢 Takie emerytury dla seniorów już od lipca 2022. Mamy nowe stawki brutto i netto

Takie emerytury dla seniorów już od lipca 2022. Reforma (PIT 12 proc.) ma wejść w życie od 1 lipca i od lipca niższa stawka będzie stosowana przez ZUS przy pobieraniu zaliczek na roczny podatek. Nadpłacone zaliczki za okres styczeń- czerwiec urząd skarbowy zwróci po zatwierdzeniu rocznego rozliczenia PIT. Zobacz wyliczenia emerytur od 1 lipca 2022.

📢 Tak mieszka Klaudia El Dursi. Zaglądamy do bajecznej rezydencji bydgoszczanki [zdjęcia]

Klaudia El Dursi szturmem wdarła się do polskiego show biznesu! Piękna bydgoszczanka jest prowadzącą bijącego rekordu popularności "Hotelu Paradise". Możemy ją również podziwiać na ściankach i różnego rodzaju eventach. Zobaczcie, jaka jest prywatnie Klaudia El Dursi.

📢 Oto aplikacje wycofane przez Google Play. Musisz je usunąć z telefonów Samsung, Xiaomi i innych

W Sklepie Google Play znajdziecie masę aplikacji o przeróżnym zastosowaniu, zarówno te pochodzące od dużych i znanych firm jak i te tworzone przez użytkowników, ale zyskujące popularność. Sprawdzamy, które aplikacje zostały wycofane ze sklepu i dla własnego bezpieczeństwa lepiej usunąć z telefonu.

📢 Kobiety spod tych znaków to najczęściej największe marudy. Związek z nimi nie jest łatwy [lista]

Nie tylko Panowie słyną z trudnego charakteru w relacjach. Często to właśnie po stronie kobiet leży wszczynanie kłótni i prowokowanie nieporozumień. Czasem wystarczy małe przewinienie do rozpętania karczemnej awantury. Kobiety spod których znaków zodiaku mają największe skłonności do marudzenia? Odpowiedzi znajdziesz w naszej galerii.

📢 Takie są najgorsze nawyki obiadowe powodujące przybieranie na wadze. Przez to trudniej jest schudnąć [lista]

Gotując obiady w domu, łatwiej zadbać o to, by były zarówno obfite, sycące, smaczne jak i zdrowe. Jednak nawet takie obiady mogą utrudniać odchudzanie lub utrzymanie wagi. Eksperci wymieniają najgorsze nawyki obiadowe powodujące przybieranie na wadze. Zobacz teraz w naszej galerii, co prawdopodobnie sprawia, że nie możesz schudnąć.

📢 Te urządzenia zużywają teraz najwięcej prądu. Oto, ile prądu zużywa pralka, lodówka czy ładowarka

Ceny energii są podnoszone niemal każdego roku. Rachunki za prąd w 2022 roku wzrastają. Szczególnie dotkliwe były podwyżki cen energii sprzed kilku miesięcy. Warto wiedzieć, które urządzenia elektryczne zużywają najwięcej prądu, aby obniżyć opłaty i zmniejszyć rachunki za prąd. Co teraz zużywa najwięcej energii w domu? Zobacz, które urządzenia elektryczne pobierają najwięcej energii elektrycznej. Sprawdź koniecznie, jak zmniejszyć rachunki za prąd.

📢 Oto dom Joanny Opozdy. Tak mieszka znana aktorka - mamy prywatne zdjęcia

Pudrowy róż, kobiece dodatki, czysta biel - tak mieszka Joanna Opozda. Mieszkanie aktorki jest niezwykle stylowe. Widać, że serialowa Jowita z "Pierwszej Miłości" jest na bieżąco z obowiązującymi trendami wnętrzarskimi. Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka i żyje na co dzień Joanna Opozda.

📢 Burze w Kujawsko-Pomorskiem. Ponad 200 interwencji straży pożarnej

W czwartkowe popołudnie i wieczór przez nasz region przechodziły groźne burze. Ulewny deszcz, silny wiatr i opady gradu pojawiły się głównie we wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego.

📢 Półnaga żona Roberta Lewandowskiego oszołomiła Hiszpanię, pozując na skraju faulu - Barcelona będzie musiała dopłacić [ZDJĘCIA]

FC Barcelona próbuje pozyskać wybornego snajpera Bayernu Monachium Roberta Lewandowskiego. Tymczasem rodzina polskiego napastnika zaczyna już przyzwyczajać się do życia Hiszpanii. Żona jednego z najlepszych strzelców naszych czasów, Anna Lewandowska, pochwaliła się na Instagramie gorącymi zdjęciami z wakacji spędzanych w rodzinnej rezydencji na Majorce.

📢 Tyle kosztują gofry, zapiekanki i ryby nad morzem. Czy będą "paragony grozy" 2022?

O "paragonach grozy" jest głośno od kilku lat. Niektóre tegoroczne ceny szokują, ale uda się znaleźć miejsca, gdzie można zjeść taniej. Nasz ekspert: - Często przedsiębiorcy celowo naginają ceny!

📢 Grudziądz. Ostatnia droga śp. Andrzeja Zilza, radnego gminy Grudziądz i sołtysa Nowej Wsi. Zobacz zdjęcia

Dziś (29 czerwca) bliscy i przyjaciele pożegnali śp. Andrzeja Zilza, radnego gminy Grudziądz, sołtysa Nowej Wsi. Spoczął na cmentarzu parafialnym przy ulicy Poniatowskiego w Grudziądzu.

📢 Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji na egzotycznej wyspie. Skomentowała je nawet Małgorzata Rozenek

Także gwiazdy korzystają z pięknej pogody i ruszają na wakacje. Anna Lewandowska wraz z mężem i córkami zwiedza piękną wyspę Majorkę, słynącą z rajskich plaż i szalonych imprez. Tym razem okazja do wyjazdu była szczególna: Anna i Robert obchodzili rocznicę ślubu. Na zdjęciach, opublikowanych na Instagramie, widać jak cała rodzina Lewandowskich spędza czas wśród niezwykłych zabytków i scenerii Majorki. Jedno ze zdjęć skomentowała Małgorzata Rozenek. Co napisała? Jak Lewandowscy bawią się na Majorce? Prezentujemy galerię najciekawszych zdjęć Anny Lewandowskiej z wakacji na Majorce

📢 Tak teraz wygląda Ridge Forrester z "Mody na sukces". Sprawdź, jak zmienił się aktor popularnego serialu

Intrygi i romanse w rodzinie Forrester 'ów przez lata z zapartym tchem śledziło tysiące widzów na świecie. Choć będąca w czołówce najdłużej emitowanych tasiemców "Moda na sukces" cieszy się coraz mniejszym zainteresowaniem, a nowe odcinki nie przyciągają milionowej publiczności, wielu z sentymentem wspomina serial z czasów kiedy był na szczycie. Sprawdzamy, jak zmienił się najpopularniejszy aktor telenoweli, czyli wcielający się w rolę Ridge'a Forrestera - Ronn Moss. Gwiazdor ma już 70 lat.

📢 To warto włożyć do portfela, żeby przyciągnąć do siebie pieniądze. Takie są przesądy o bogactwie

Kto nie chciałby mieć portfela wypchanego pieniędzmi. Sprawdzamy, jakie są największe przesądy związane z pieniędzmi. Co przynosi bogactwo i finansowe szczęście a co może odpycha pieniądze od naszego portfela? Zobacz listę najciekawszych przesądów o pieniądzach i bogactwie w naszej galerii.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Maciej Kurzajewski. U gwiazdy TVP jest bogato i glamour!

Maciej Kurzajewski, znany prezenter telewizyjny związany przede wszystkim ze stacją TVP, prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Gwiazdor regularnie uprawia sport i bierze udział w maratonach na całym świecie. Sprawdźcie, jak mieszka i żyje na co dzień Maciej Kurzajewski!

📢 Tak krok po kroku zrobisz najprostsze danie bez mięsa z grilla lub ogniska

Pieczone ziemniaki z cebulą i przyprawami to gwarancja sukcesu. Są pożywne i tanie. Ucieszą wegetarianina, ale mogą być też dodatkiem do grillowanego mięsa. Jest bardzo prosta metoda na chrupiące ziemniaczki z grilla. Sprawdźcie w naszej galerii.

📢 Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy - mamy zdjęcia. Tak wygląda ich letni pałac na Warmii

Tak wygląda letnia rezydencja Anny i Roberta Lewandowskich w Stanclewie na Warmii. To ich ulubione miejsce, gdzie mogą uciec przed zgiełkiem i popularnością. Zaglądamy do środka drewnianego pałacu. Tak wypoczywają na Warmii Anna i Robert Lewandowscy. Zobaczcie jak mieszkają w Stanclewie!

📢 Taka może być waloryzacja emerytur 2023. Oto proponowane wyliczenia nowych emerytur

Zakłada się, że waloryzacja emerytur 2023 może być nawet dwucyfrowa. Wyższa inflacja oznacza bowiem również wyższą waloryzację emerytur.

📢 Osoby o tym imieniu piją najwięcej alkoholu. Zobacz - jakie jest znaczenie twojego imienia [19.06.2022]

Według ezoteryków nasze imiona odpowiadają za wiele naszych cech charakteru. Zobaczcie zatem, kto pije najwięcej alkoholu. Zestawienie powstało na podstawie znaczenia imion i horoskopu. Więcej dowiesz się w naszej galerii.

📢 Nie jedz tego! Biedronka, Lidl i IKEA usuwa żywność z toksyczną substancją. Najnowsze ostrzeżenie GIS

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega klientów przed spożywaniem produktów, które są skażone, a trafiły do sprzedaży w sklepach IKEA, Lidl, Auchan, Biedronka, Netto, Auchan i Żabka. Są zanieczyszczone chemicznie i bakteriologicznie, a nawet drobinami szkła! GIS wydał najnowsze ostrzeżenie publiczne, gdy zbadał próbki słodyczy, kiełbas, wędlin, mięsa i jajek. Wynik jest zatrważający. Żywność trzeba usunąć i zutylizować, bo zagraża zdrowiu, a nawet życiu! Zobacz najnowszą listę zakwestionowanych produktów. Sieci handlowe usuwają teraz całe partie żywności z półek i ostrzegają klientów przed spożywaniem. Sprawdź, które produkty muszą być wycofane. To głównie słodycze, żywność, napoje i używki. Zobacz listę.

📢 Wszystkie znaki zodiaku i ich gwiazdozbiory. Zobacz, jak wygląda konstelacja gwiazd Twojego znaku

Znaki zodiaku opierają się na konstelacjach niebieskich, które odwzorowują ich kształty. Jak wyglądają gwiazdozbiory poszczególnych znaków zodiaku? Znajdź swój znak i zobacz, jak wygląda na niebie.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nowy francuski rząd bez wotum zaufania?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie